hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Küçük Yüreğin Hikayesi...

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Küçük Yüreğin Hikayesi... 2duy3hj

Küçük Yüreğin Hikayesi... Empty
MesajKonu: Küçük Yüreğin Hikayesi...   Küçük Yüreğin Hikayesi... EmptyÇarş. Mart 10, 2010 1:33 pm

Küçücük bir yürecik varmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kendi dünyasında yaşayan... Hayatında mutluluğu tatmaktan korkarmış.
Çünkü üzülmek istemediği içn kimselere güvenemezmiş. Güven sorunu
yaşarmış küçük yürecik.
Her sabah uyandığında aynanın karşısına geçer[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendine gülümser[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözlerinin içindeki hülyalara dalarmış.

İşte o hülyalarda; küçük bir limanı varmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] uçsuz bucaksız denizlere açılan.

Uzaklarda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] taa uzaklarda ufuk varmış. Hiçbir zaman ulaşamayacağını bildiği ufuk çizgisi.

Ufuk çizgisinin önünde irili ufaklı gemiler demir atar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gelir-geçerlermiş. Küçük yüreciğin limanına yaklaştıklarında liman onları kabul etmekten korkarmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir gün giderler üzülürüm dermiş. Kapatırmış kapılarını gelecek olan gemilere[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geri çevirirmiş.

Bir sabah uyandığında yine geçmiş aynanın karşısına[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
dalmış gözlerinin içindeki deryalara. O da ne; uzakta ufuk çizgisine
yakın bir yerde ufukta bir gemi. Rotasını tam olarak bizim yüreciğin
limanına çevirmiş. Gün boyunca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gece boyunca düşünmüş yürecik. Ya kırılır ekşinirsem. Geminin limana gelmesi çok uzun zaman almış. Nasıl mı aylar sürmüş yani[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hatta tam 1 yıl olmuş. Geçen süre yüreciği daha çok umutlandırmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
güvenmiş gemiye. Gemi gelmiş demir atmış bizim limana. Gemi ve yürecik
çok güzel günler geçirmiş. Avuçları terlemiş ikisininde heyecandan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözleri buluştuğunda içleri titremiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] heyecandan kekeleyerek ancak konuşabilmişler.

Basit bir kaç kelime[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlatamamışlar kendileri birbirlerine tam olarak.
Sonra günlerden bir gün gemi sessizliğe bürünmüş. Korkmuş yürecik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neler oluyor demiş.

YÜRECİK: Gemim umudum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayalim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aşkım gemim. Sessizsin neler oluyor.
Kırdım üzdüm mü seni bilmeden?

ZAMAN SONRA YANITLAMIŞ GEMİ. DEMİŞ Kİ;

Unutmadım seni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
UNUTAMAM. MAHÇUBUMDA SANA. Ama suyun üstünde durabilmem için sürekli
çabalamam gerekiyor. Ne yapayım benim hayatım böyle. Seni kırmak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
üzmek istemem; ama sen ve ben yapamayız BİZ OLAMAYIZ. Sen benim
olamazsın. Benim limanım uzaklarda ve ben kendi limanıma gidiyorum. Sen
bu limanda kalacaksın. Mesafeler uzak geldi. VE
Rotasını ufka çevirmiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tüm makinalarını çalıştırmış yola koyulmuş.
YÜRECİK[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şaşırmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir anlam verememiş. Gemide gidiyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] akıp gidiyor denizde.

Durdurmak istemiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] atmış kendini denize ki yüzme de bilmez. Bağırmış dur demiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dur bekle beni. 1 saniye dinle beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] boğuluyorum kurtar! Gemi arkasına bakmamış bile. Benim yerim senin yanın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seninle fırtınalarla boğuşup[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gelen günü birlikte karşılayacak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] günü-güneşi konuk edip onları uğurlarken geceyi ayı yıldızı karşılayacaktık. Biz ikimiz...
Ama nafile hızını biraz daha arttırmış gemi...

Ben demiş yürecik; kısık sesle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlasana aptal SEVİYORUM SENİ...
Ama; NAFİLE GİTMİŞ GEMİ
a açıklama yapmadan!!! . . .

Günlerce[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gecelerce ağlamış yürecik...Göz yaşlarını kah dışarı akıtarak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kah içine akıtarak...

Şimdi yürecik limanında denize göz yaşlarını akıtıp fısıldarmış denize. Dua edermiş Gemi için...

Temennim; gideceğin liman/limanlardaki yürecikler senin bana
davrandığın gibi davranmazlar sana... Akıtmazlar senin göz yaşlarını
kırgınlıkla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Akan göz yaşların mutluluk göz yaşları olsun...

Fırtına olmasın günlerinde-gecelerinde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yolun daima sütliman olsun...Minicik dalgalar bile olmasın senin denizinde... Denizinin suyu çekilmesin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karaya oturma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onun içindir ki göz yaşlarımı akıtıyorum denize...

Bilirmiş bunları gemi ama gururuna-onuruna yenik düşermiş dönemezmiş geri...

Merak edenlere; Yürecik neden ah değil beddua değil de dua edermiş biliyormusunuz ?

ÇÜNKÜ;
Gemi giderken yüreciğin UMUT'larını almış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] HAYAL'lerini yıkmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] AŞK'ını çalmış...

Yüreciğe sadece sevgi kalmış. Karşılıksız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hiç bir şey beklemeyen SEVGİ. O sevgiymiş yüreciği ayakta tutan...

Artık limanına demir atacak yeni bir gemiye sevgisiyle oluşturacağı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yeni umutlarını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayallerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aşkını bu kadar çabuk vermeyecekmiş.
Yüreciğin kanatları kopmuş; ama Sevgi'siyle kanayan yarasını sarıp
sarmalamaya iyileştirmeye karar vermiş ve o gün bu gün kanayan yarasını
sarıp dururmuş.Her sabah geçerken limanın yakınından " Günaydın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu günün dününden aydın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kazancın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgin bol olsun" dermiş gemiye...
Akşam dönüşte "İyi akşamlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tatlı-mutlu rüyalar" dilermiş gemiye...
Özenirmiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] el ele gezen sevgilileri gördükçe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ağlarmış giden sevgilinin ardından[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ağlarmış belkide hiç yaşayamayacağı için o anları !...

Ağlarmış;
Alınan UMUT'larını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yıkılan HAYAL'lerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çalınan AŞK'ını
besleyebilmek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] içinde yeniden oluşturabilmek için.
Ufuk[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ufuk çizgisi yüreciğin arkadaşı yine uzaklarda dururmuş. Enazında o yerindeymiş. Kah ufuk çizgisine yakın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kah limana yakın gemiler yine varmış.

HAYAT DEVAM EDİYORMUŞ ACISIYLA[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] TATLISIYLA...

Yüreciğin hikayesi mutlu sonla bitmedi ama kimbilir berki gelecekte güzel günler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Umutlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gerçekleşen hayaller[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tutkulu bir
aşk ...

Neden olmasın?...

Küçük Yüreğin Hikayesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın En Küçük Gercek Tabancası (Gercekten Cok Kucuk)
» Sensizliğin Hikayesi
» Beyaz aşkın hikâyesi
» GTA San Andreas'ın Hikayesi
» Manga nın Hikayesi