hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Sensizliğin Hikayesi

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Sensizliğin Hikayesi 2duy3hj

Sensizliğin Hikayesi Empty
MesajKonu: Sensizliğin Hikayesi   Sensizliğin Hikayesi EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 8:51 pm

Bugün yine sensiz bir güne merhaba diyerek uyandım
Elimi attım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama sana dokunamadım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yine seni yanımda bulamadım
Oysa kaç yıl olmuştu ki gideli sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben diyeyim 5[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sende 6 sene
Uzun bir zaman değil mi 5 sene[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oysa nedense ben bunu hiç fark edemedim bile
İster alışmak de[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ister sevgi de[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben bunun tarifini bile bilmiyorum içimde

Sanıyorsun ki sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gidince unutulur her şey[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni de unutursun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanıyorsun ki alışırım
İnan unutmak dediğin kadar kolay olsaydı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu zaten yapmıştım
Çünkü artık bende unutmak istiyorum seni
Her sabah uyandığımda ellerimin seni aramasından usandım
Boş odalara adını haykırmaktan da usandım
Beraber oturduğumuz kahvaltı sofrasında çayımı yalnız karıştırmaktan da…

Ne olmuş ki gittiysen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanki bu ülkede böyle çekip giden yalnız sensin
Bunun sorumlusu ben değilim ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sana her zaman dememiş miydim ben
Çok uyardım seni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen hep kendi bildiğini yapardın hatırlarsan
Ne vardı ki o kadar hızlı gidecek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neden yaptın ki bunu bize

Eve vardığımda hâlbuki o kadar heyecanlıydım ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Üzerimi bile değiştirmeden mutfağa girmiştim
Hani şu çok sevdiğin sigara böreği vardı ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu bile yapmıştım oysa
Sofrayı hazırlamış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] masaya iki mum koymuştum birde
Hediyeni ise günler öncesinden almıştım
Hani bana birkaç gün önce demiştin ya ne var o poşette diye
Ben sana iş dosyaları var demiştim ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iş dosyası falan değildi onlar
Sana aldığım altın gerdanlık vardı içinde

Ben her şeyi hazırlamış seni bekliyordum o gece
Evliliğimizin birinci yıldönümüydü bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nasıl unutabilirdim ki
Ama bir anda bir telefon gelmişti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arayan arkadaşın Şule’ydi
Kaza yaptı Nermin dediğinde bana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öylece donup kalmıştım masada
Ağzımı açıp nerede bile diyememiştim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o an bir yaş boşaldı gözümden
Ağlamak değildi bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir seldi sanki

Kaza yerine geldiğimde gördüklerime inanamamıştım
Aşırı hız yaptığını söylemişti polisler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] araç hurdaya dönmüştü
Aracın içinden sarkan kolunu gördüğümde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ölecek gibi hissettim kendimi
Ne düşüneceğimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne yapacağımı bilemedim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gitmiştin…

Beni en çok üzen ne oldu biliyor musun?
O gece arabanın içinden buruş buruş olmuş bir hediye paketi bulmuşlar
Ve içinde de kandan rengi kırmızıya dönmüş bir gömlek
O gömleği ilk gördüğümde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hiçbir şey yapamamak varya..
işte o çaresizlik o an ölümden bin beterdi

Ardadan bir hafta geçince Şule bana dedi ki
Aslında o gece mesaiye kalman gerekiyormuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ve sen o gün öğle yemeğine bile gitmemiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bütün gün çalışarak işleri bitirmişsin
Sırf akşam evde olabilmek için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilk evlilik yıldönümümüzde benle olabilmek için

5 yıl mı oldu yoksa 6 yıl mı bilmiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saymıyorum da zaten
O günden sonra yaşamaksa bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaşadım evet
Ama inan kolay olmadı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her sabah uyandığımda karşımda duran suretin karşıladı beni
Bense sana elimi uzatıp dokunamadım bile
Bir yıldı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece bir yıl olmuş evleneli
Kim bilebilirdi ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayatımın en mutlu gününde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en çok üzüleceğimi

Hani usandım diyordum ya sözlerimin başında
Aslında doğru usandım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama sensizlikten[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanımda olamayışına usandım
Geçen her saniyede eriyorum yavaş yavaş
Dermanım kaldı mı sanıyorsun konuşacak
Yine sensiz bir güne uyandığım bu günün gecesinde
Karşılayacak beni yine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sensiz bir gece

Affet beni sevgilim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sensiz bu dünyada yaşıyorum diye
Affet beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Azrail çalmadı kapımı bugün de
Ve ben bugün ölmedim yine…

Muhammet Yürük

Sensizliğin Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Yüreğin Hikayesi...
» Manga nın Hikayesi
» GTA San Andreas'ın Hikayesi
» Beyaz aşkın hikâyesi
» Eski Bir Pişmanlık Hikayesi