hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Beyaz aşkın hikâyesi

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Beyaz aşkın hikâyesi 2duy3hj

Beyaz aşkın hikâyesi Empty
MesajKonu: Beyaz aşkın hikâyesi   Beyaz aşkın hikâyesi EmptyPtsi Ara. 14, 2009 3:19 pm

Beyaz masumiyetti.Kar beyaz...Ve yılın ilk karı düşmüştü işte[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her yer beyaz.Beyazla başlayan aşkın ilk bakışı olmuştu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kar taneleri.Yumuşamıştı ruhları [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]pamuk kadar yumuşak olmuştu duyguları.Ve aşkın ilk nefesi kar tanelerini eritmiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beyaz başlamıştı aşk
"Seni seviyorum" dedi adam. Küçük bir tebessümle gözlerini kaçırdı kadın."Seni seviyorum"dedi adam.

Masum bir öpücük kondurdu üşümüş yanağına adamın ve gülümsedi kadın.
Titreyen ellerini tuttu kadının ve öptü adam.Böyle başladı beyaz
aşk.Beyaz kar taneleri düştü tenlerine.Dudaklarında eridi taneler.

Şöminenin ışığı aydınlattı yüzlerini. Kahve fincanını uzattı adama kadın. Sarıldı adam kadına.

Saatler geçti öylece kaldılar. Aşk masum beyazdan şöminenin kırmızısı oldu.

"Seni seviyorum" dedi adam."Ben de seni seviyorum" dedi kadın."Bir ömür
varmısın benle "dedi ardından adam. Hiç tereddütsüz "evet" diye
haykırdı kadın."Evet!"...

Günler geçti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayak izlerinde sürdü aşk. Kar yağdı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] izleri sildi taneler. Aşk yine beyaza büründü. Yaz geldi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kırmızı oldu aşk; kışla beyazın büyüsünde sürdü tekrar.

Ve elele vitrinin önünde durdular[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beyaz gelinliğin beyaz masumiyeti oldu gözleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
beyaz sürdü aşk. Gelinliği denedi kadın."Çok güzelsin" dedi adam.
Yüzünde tebessümü "seni seviyorum" dedi kadın."Seni seviyorum" dedi
adam.

Yüzükleriyle kenetlenmemişti henüz parmakları. Ve beyazdı aşk o sıralar. Bir gece baş başa kaldılar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
öylece sarılıp... Ve şehvet geldi aşka. Adamın gözleri şehvet oldu.
Kadının gözleri hala aşk. Ve öptü adam kadını sınırsızca."Sonuna kadar
varmısın" dedi kadın. "Sonsuzumsun"dedi adam. Ve gece kırmızı yaptı aşkı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kan kırmızısı... Aşk kırmızı oldu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir sonraki beyaza dek.

Haftalarca kırmızı kaldı aşk.Bir gün adam başka bir kadının siyah saçlarına vurulana dek...

Adam siyah saçlı kadına yöneldi.Ve "seni seviyorum" dedi.Aşk gri oldu önce.Bulanık bir gri...Ve ayrılma kararı çıktı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]adamın yürek mahkemesinden.Sevdiği kadına yöneldi ya da eskiden sevmekte olduğu kadına.

Kadın "seni seviyorum "dedi.Adam "ben seni sevmiyorum artık".Kadın
"sonsuzundum" dedi.Adam "sonsuzluk görecelidir".Kadın "aşkındım"
dedi.Adam "aşk bir nefes kadar kısa''.Kadın sustu..gözyaşı sel
oldu.Adam gitti[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gölgesi siyah...Kadın beyaz gelinliği giydi ve yokluk oldu.Kadın beyaz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gelinlik kırmızı oldu.Adam gri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aşk siyah oldu

Beyaz aşkın hikâyesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» O aşkın (4’lük)
» Meksika'da 100'ü aşkin ölü
» Online Aşkın Kuralları
» Aşkın açamadığı kapııı
» Sensizliğin Hikayesi