hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım)

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
 Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım) 2duy3hj

Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım) Empty
MesajKonu: Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım)    Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım) EmptyPerş. Eyl. 26, 2013 9:26 am

Bu en önemli hack çesidi olup hızlı level almanızı sağlayacak hemde çok hızlı.

Bilinmesi gerekenler; 
Metin2 oyunu'nu client üzerinden oynuyoruz. Oyuna girerken server bilgisayarımıza karakterimizle ilgili bilgiler yolluyor ve zaman zaman güncelliyor. 
Biz bu değerleri bulup değiştireceğiz. mesela attack speed 100 iken 20000 yapabiliriz. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1-) Oyuna giriyoruz. daha sonra cheat engine'i açıyoruz. aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bilgisayar iconuna tıklıyoruz.

2-) metin2.bin'i seçiyoruz ve attach process butonuna basıyoruz. Resimdeki gibi

3-) Burada değer arıyacağız mesela saldırı hızımız 100 ise aşağıdaki gibi ilk olarak 16256 olan değerleri arıyacağız. First scan a basıyoruz.

-) Bulduğumuz değerlerin sayısını azaltacağız. Ben burada elime ok alarak attack speed i artırıyorum başka itemlerle de yapılabilir. Next scan a basıyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resim küçültülmüştür, orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız. Orjinal boyutu 1280x800.
[color][font]

5-) Değeri bulduktan sonra ilk olarak aşağıdaki listeye ekliyoruz. ( Resimde görebilirsiniz.) Bunun için değeri seçip kırmızı oka basın.
aşağıdaki listeye aldıktan sonra sağ tıklayın change recordu seçin oradan da value yi seçin. 

değeri yavaş yavaş artırın belli bir sınırı geçerseniz oyundan atar. Sınıra yakın bir değer bulduktan sonra hep aynı değeri verebilirsiniz.

[/font][/color]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resim küçültülmüştür, orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız. Orjinal boyutu 695x605.
[color][font]

Son olarak cheat engine de bilmeniz gereken ayrıntılar;
1-) exact value aradığımız değer. Oraya yazdığımız değeri arar.
2-) Increased value artan değerler
3-) decreased value azalan değerler.
4-) Value Types = 2 Bytes <<-- her zaman. 

Arkadaşlar ilk kez doğru değeri bulurken biraz zorlanabilirsiniz. fakat bir kere bulduktan sonra karakterinizin tüm özelliklerini hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Bu yöntemle yaptığınız değişiklikler ışınlanana kadar veya ölene kadar geçerlidir. ışınlandıktan sonra ve dirildikten sonra tekrar ayar çekmeniz gerekiyor.

VİDEOLU ANLATIM
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İlk Açtıgım : Metin2.bin
Value : 16256
Value Type : 2 Bytes
Giyip Cıkardığım : Çeşitli Mal Satıcısında Satılan Ayakkabı
İlk Önce : New Scan Sonra Sürekli Next Scan[/font][/color]

Metin2 Hile/Hack - Speed,Attack Speed Hack - Cheat Engine (Resimli/Videolu Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 30. Seviye Masa Görevi Secret Room | Videolu Anlatım | M2
» Metin2 Nasıl İndireceğim ? Resimli Anlatım
» Metin2 Ticket Sistemi Kullanımı[Resimli Anlatım+Sözlü Destek] M2
»  Local Server Tüm Bilgiler ve videolu anlatım
» Stadyum Yapımı ve Oyuna Ekleme - Videolu Anlatım ;)