hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Fransa'da üretim düşürecek

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Fransa'da üretim düşürecek 2duy3hj

Fransa'da üretim düşürecek Empty
MesajKonu: Fransa'da üretim düşürecek   Fransa'da üretim düşürecek EmptyPtsi Şub. 22, 2010 8:50 pm

Japon otomobil üreticisi Toyota[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fransa'daki fabrikasındaki üretimi geçici bir süre düşürme kararı aldı.

Toyota'dan yapılan açıklamada[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üretimde çıkan arıza yüzünden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dünya genelinde pazardan geri çekilen otomobillerin yarattığı etkiye uyum sağlayabilmek için Fransa'nın kuzeyindeki fabrikada[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mart ayı başından[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nisan ayı sonuna kadar üretimin düşürüleceği bildirildi. Grup ayrıca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yine aynı gerekçeyle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İngiltere'de iki fabrikadaki üretimi düşürme süresinin uzatılmasının da gözden geçirildiğini açıkladı.Toyota[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha önce yine aynı gerekçeyle ABD'deki üretimini düşürme kararı almıştı.

Şirket[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
gaz pedalındaki bir hata ya da paspasa takılmandan kaynaklı gaz pedalı
sıkışması ve fren sorunu yüzünden hibrid araçları dahil 6 milyondan
fazlası ABD'de olmak üzere küresel çapta 8 milyonu aşkın aracı geri
çağırmıştı.

Fransa'da üretim düşürecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Meslek Tanıtımı: Kağıt Üretim
» CANLI HAYVAN ve HAYVANSAL ÜRÜN FİYATLARI ve ÜRETİM DEĞERİ, 2009