hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya  2duy3hj

TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya  Empty
MesajKonu: TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya    TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya  EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 11:20 pm

Genel Olarak Sorulan Sorular..

1.Soru : Sizce sınırsıza geçmek için en uygun zaman nedir? Mayıs ayının sonu mu, yoksa Haziran ayının başı mı ?

1.Cevap : TTnet fatura kesim tarihi ayın 1'inde olduğu için, ayın 1'inde geçiş yaptığınız zaman o faturaya yansımıyor.
Çünkü yeni bir fatura ile birlikte siz tarife değiştiriyorsunuz...

2.Soru : Arkadaşlar ben Nisanın 3ünde yada 2si pek hatırlamıyorm
sınırsız icin başvurdum ve 24 saat içinde olacağını söylediler ve bu ay fatura 26.81 geldi
normal ve 4 gb olan kotamın 2gbsini harcadım
nisan 29 faturayı ödedim şimdi mayıs ayında ıstedigim kadar indirebilirmiyim?
bu harcadıgım 2gb kota mayıs ayının faturası olan 49 Liranın üstüne 2gb hesaplanıp ekleniLecekmi?

2.Cevap : Büyük ihtimalle öyle olur TTNET'in gözünden bişey kaçmaz yani fazla ümitlenmeyin derim..

3.Soru : Arkadaşlar TTNet 8 mbit Nete geçmeyi Düşünüyorum Ancak 2 Faturam var Ödenmemiş
Onlar Varken Geçebilirmiyim Ve Geçtiğim gün 8 Mbit Olurmu Ay Sonunu Beklemek Zorundamıyım?

3.Cevap : 2 tane ödenmemiş faturanız var ise 3.süde 47 lira falan gelir sizin için kötü olur yani.. yoksa yapmasına yapıyolar
tarifenizi değiştiriyorlar tabikide..

4.Soru : Arkadaşlar 8 mbit internet tarifesini kullanıyorum.. pikatel airmax-104 modemi kullanıyorum
TTNET işyerim paketini aldım ilk interneti aldığım gün 500-600 kb/s ile indirirken
bugün 100kb/s yi zor görüyorum nolur yardım edin..

4.Cevap : Bağlantı kablolarınızdan kaynaklanıyor olabilir, Modeminizden olabilir.. bunlarda problem yoksa çağrı merkezinden
destek almanızı tavsiye edebilirim.. =/

5.Soru : Merhaba... 1 mbit TTnet 4 GB Kotalı adsl kullanıyorum .
aylık 26 tl civarı.fakat yetmediği için 1mbit kotasız a geçmek istiyorum
fakat fiyat konusunda tam anlayamadım.Sınıftan 1 arkadaşım 3 ay önce sınırsıze geçtiğini
ve kotayı ne kadar aşarsa aşsın ilk 6 ay 29 tl ödüyeceğini söylüyor ttnetin söyledğine göre.
Fakat netten bakıyorum sınırsıza geçmek aylık 50 tl diyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı
bir kampanya mı var 2 yıl abone olursak ilk 6 ay 29 tl die vs. yada sınırsız kullanan arkadaşların var
faturaları 42 lira civarı geliyor diyor ama ttnet sitesinde 49 lira yazıyor kafam karıştı
bilgisi olan varsa iyi olur teşekkürler.

5.Cevap : Öyle bi kampanya vardı katılım süresi geçti maalesef.. 1 Mbit kotasız tarife ücreti 45,5 TL'dir.

lor=red]NOT: Arkadaşlar farklı problemleri olanlar bu konu altından paylaşabilirler elimizden geldiğince bölüm görevlileri olarak cevaplamaya çalışacağız.Aksi taktirde bölüme açılan extra konularınız kilitlenir.
[/size]

TTNET Sınırlıdan Sınırsıza Geçiş Hakkında Sorular Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PMYO hakkında tüm sorular TEK BAŞLIKTA
» TTNET'ten Kullanıcılarına Önemli Bir Uyarı!
» Ehliyet Nasıl Alınır Hakkında Herşey Sorular Cevaplar
» TTNET WEB TV
» TTNET'ten dev adım!..