hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi 2duy3hj

Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi Empty
MesajKonu: Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi   Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi EmptySalı Ocak 12, 2010 7:33 pm

Real Madrid'in forvet oyuncusu Karim Benzema, yedek kulübesinde beklemekten memnun değil.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Real Madrid'te Arjantinli oyuncu Gonzalo Higuain'in gösterdiği performans sonrası yedek kulübesinde oturmaya başlayan Fransız yıldız Karim Benzema durumundan memnun değil.

Konuyla ilgili olarak Fransız L'Equipe gazetesine konuşan 22 yaşındaki oyuncu, "Evet hayal kırıklığı yaşıyorum çünkü ben böyleyim. Ancak bu işimin bir parçası ve harika bir kulüpte öğrenmeye devam ediyorum" dedi.

Sezon başında 35 milyon avroya transfer edilen Fransız oyuncu, Mallorca karşısındaki son lig mücadelesinde de maçın bitimine 20 dakika kala Kaka'nın yerine oyuna dâhil olmuştu.

Şu anda yapması gerekenin teknik ekibin güvenini yeniden kazanmak olduğunu belirten eski Lyonlu oyuncu, "Tekrar takıma girebilmek için her şeyimi vereceğim" şeklinde konuştu.

Goal.com

Karim Benzema yedek kalmaktan şikayetçi
1 sayfadaki 1 sayfası