hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Kaderi Suçlayamam

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Kaderi Suçlayamam 2duy3hj

Kaderi Suçlayamam Empty
MesajKonu: Kaderi Suçlayamam   Kaderi Suçlayamam EmptySalı Ara. 15, 2009 12:17 pm

Aşk romanları beklerken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sen fermanımı yazdın
Gül için bahçemi açtım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]oysa mezarımı kazdın

Sus[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] söyleme artık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]vurma dilinle kalbime
Bir kurumuş gül bırak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yaşarken açtığın kabrime

Sonra toprağıma kokunu serp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ondan mahrum kalmayayım
Sen gül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]eğlen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sevin; ben aşkıma ağlayayım

Uzan saçlarına tut[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir tek telini kopar
Açtığın mezarda kalsın saç telin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ben ve anılar

Ne dua et[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ne beddua[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bir selamın yeter
Ne haber et[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ne gülümse; son bir kez olsun gel

Bahsetme geçmişimizden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözüm arkada kalmasın
Izdırap dolu kalbim gözyaşlarımla taşmasın

Ellerini açarsan semaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]kendin için dua et
Ne sıcaklığımı düşün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ne varlığımı hisset

Çevir namlunu üzerimden kurşun harcama sakın
Zaten can çekişiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ihtimal ölmem yakın

Ey gökyüzümün yıldızı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]gözlerimin feri yar
Beni sen öldürdün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nasıl suçlarım kaderi yar

Erdal Uzuner

Kaderi Suçlayamam
1 sayfadaki 1 sayfası