hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

CHP'de 'rahibeli afiş' istifası

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
CHP'de 'rahibeli afiş' istifası  2duy3hj

CHP'de 'rahibeli afiş' istifası  Empty
MesajKonu: CHP'de 'rahibeli afiş' istifası    CHP'de 'rahibeli afiş' istifası  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:18 pm

CHP'den 'rahibe' benzetmesi yapılan afiş nedeniyle istifa!

06 Eylül 2010 Pazartesi, 13:48:49

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Avcılar Belediyesi'nin CHP'li meclis üyesi Ömer Zengin, 'rahibe' benzetmeli afiş nedeniyle partisinden istifa etti.
Kamuoyunun büyük tepkisini çeken olayın failinin kendi belediye başkanı olduğunu öğrenen CHP'li meclis üyesi Ömer Zengin, son meclis toplantısında meydana gelen konuşmalarda AK Partili başkan vekilinin, "Çoğu meclis üyesinin eşi ve kızları kapalı" diye konuştuğunu ve bu sırada CHP'li meclis üyelerinin konuşmaya tepki göstermesinin kendisini son derece rahatsız ettiğini belirtti.
Kendi ailesinden eşinin ve kızlarının da kapalı olduğunu belirten Zengin, "Haberi duyduktan sonra çok rahatsız oldum. Olayın tamamen sorumlusu Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci'dir. CHP'ye Mustafa Değirmenci tarafından yapılmış bir komplodur. Belediye meclis üyelerinin bu konuda başkanı uyarmaması beni şok etti. Benim eşimin ve kızlarımın başı kapalı aynı zamanda inançlı itikatlı ve her görüş ve inanca saygı duyan bir ailenin çocuğuyum. Bu konunun gündem olması ve hele hele benim meclis üyesi olduğum bir belediyenin başkanının bunu yapması beni çok rahatsız etti. Bu bir provokasyondur. Mustafa Değirmenci tarafından CHP' ye karşı yapılan bir komplodur. Bu yüzden partimden istifa ettim." şeklinde konuştu.
CHA

1 sayfadaki 1 sayfası