hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi..

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi.. 2duy3hj

Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi.. Empty
MesajKonu: Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi..   Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi.. EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:08 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar bu sene İvedik 3 , Kutsal damacana 2 itmen , ve yahşi batı vizyona hemen hemen aynı tarihlerde çıktı..
büyük çoğunluk gibi bende sinamada izlemek üzre önce Recep ivedik ve kutsal damacanayı tercih ettim. yahşi batıyı ise evde bilgisayarımda izledim
Cem Yılmaz'ın yaptığı bütün filmleri izledim ve açıkcası her zaman bir şeyler eksik kalırdı.herne kadar bazı yerelrde gülmekten ağlasamda filmden çıkınca bir eksiklik hissederdim.
Ancak Yahşi Batı gerçekten çok hoşuma gitti ve bu sene recep ivedik kadar güzel ve hatta daha iyi olduğunu söleyebilirim.
Bazı yerler sıkıcı geçsede film çok akıcı ve eğlenceliydi.
Özellikler filmin orta bölümleri çok eğlenceliydi.
Filmde cemyılmaz tarihi eser işiyle uğraşıyor ve entel bir adama bir çizme satıcak.
Çizmeninde tarihi var tabi 18. ya da 19. yyda amerikadan gelme bir çizme.
Filmde cem yılmazın büyükbüyük babası amerikaya elmas ***ürüyor ve saldırıya uğruyor.ama elmas kendisinin değil tabiki.Padişahın ve çok değerli..tabi kaybedip ülkelerine dönünce idam edilceklerini bildikleri için ülkeye dönmeyip elmesın peşine düşüyorlar.
Kimi zaman kovboylarla kimi zaman kızılderelilerle mücade ediyorlar.
Filmde demet evgarında rolü küçümsenemez.ama demet evgar filmde fazla komik sahnelerde görev almıyor.
daha fazla filme dalıp heyecanının kaçırmayalım
bence kesinlikle izlenilmesi bir film

Yahşi Batı ( Film ) İncelemesi..
1 sayfadaki 1 sayfası