hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

LG KG300 İnceleme

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
LG KG300 İnceleme  2duy3hj

LG KG300 İnceleme  Empty
MesajKonu: LG KG300 İnceleme    LG KG300 İnceleme  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:07 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tasarımı oldukça sade ve kullanışlı olan bu cihaz özellikleriyle dikkat çekiyor.

• 2 MP Kamera
  • MP3 Çalar
  • Dahili 64 mb , Harici arttırılabilir hafıza (1 gb microSD hafıza kartıyla geliyor)
  • Radyo
  • Java Desteği
  • USB 2.0 bağlantısıyla bilgisayar bağlantısı
  • Bluetooth desteği

Cihazı 2007 yılında almıştım en azından o döneme göre oldukça iyi özelliklere sahipti.O zamanlar 3G ve wifi'ın yaygın olmadığını düşünürsek standartın üzerinde kamerası vardı.2 megapiksel olduğuna bakmayın hem gece hem gündüz çok net bir görünyü elde edebiliyorsunuz.Video çekimide standartın üzerinde diyebiliriz.Ben fotoğraf makinamızı taşımıyordum en azından yanımda Telefonumla hallediyordum fotoğraf işini.Ayrıca bilgisayara attığınızda oldukça yüksek kalitede , aynı fotoğraf makinanızda çekmiş gibi görüntü elde ediyorsunuz.Tuş takımı falanda oldukça kullanışlıydı.
Ayrıca telefon sizi dakikalarca başından bekleten cinslerden değil.Hızlı bir işletim sistemi var.
Sonuç olarak LG kullananlar bilir.LG güzel telefonlar üretiyor.Basit , kullanışlı arayüz ve temalarla kullanıcıların beğenisini karşılıyor.
Yalnız bu özellikler artık günümüzün standartları altında kaldığından pek tercih edilmiyor ama 2007 yılında olduğunuzu baz alırsanız oldukça iyi bir özelliklere sahip telefon olduğunu düşünebilirsiniz.

LG KG300 İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası