hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Sony Ericsson K700i inceleme

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Sony Ericsson K700i inceleme  2duy3hj

Sony Ericsson K700i inceleme  Empty
MesajKonu: Sony Ericsson K700i inceleme    Sony Ericsson K700i inceleme  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:07 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eski kullandığım telefon Sony ericson K700i Yaklaşık 4 senedir kullandığım telefonum. Şyle özetleyecek olursak, bu telefondan 2 yıl memnundum, 2 yıl sonra baya hayal kırıklığına uğrattı beni.

4 yıl öncesine kadar kullandığım en iyi telefon olduğundan olsa gerek,ilk aldığımda gerek şarj, gerek kamera , gerek tuş takımı görünüş.. Herşey iyi gözüküyordu. Ama zaman ilerledikçe telefon bana gerçek yüzünü gösterdi diyebilirim

En başta az da olsa avantajlarından bahsedelim, bluetooh + kızıl ötesi.. Bu iki özelliği birçok telefonda bulmak zor(kameralı telefonlar için) bunu bi avantaj sayabiliriz. Avantaj olarak görebilieceğimzi bir konu da telefonun sağlamlığı. Defalarca yere düşürmeme rağmen küçük çizikler dışında donanımsal veya yazılımsal hiçbir sorun yaşamadım.Kısacası taş gibi telefon, at duvara bişe olmaz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dezavantajlara gelecek olursaak.. Hangisinden başlayalım. En başta şarj ömrü diyelim. 4 yıl içinde 3-4 kere batarya değiştirdim bu telefon için, batarya şişiyo ve şarj tutmuyor. Ama genede şarjı beni tatmin etmedi.ve en önemli sorun olarak gördüğüm ise joystik sorunu. İlk aldığımda 5 yönlü çalışan joystik,birkaç yıl sonra 2-3 yöne zor dönmeye başladı ve sinir bozucu bi hal almaya başladı. Başka kullanan kişilerdede joystik sorunu varmış, bu telefonda joystik tasarım hatası diye düşünüyorum.Ve diğer bi önemli sorun hafıza. Bünyesinde barındırdığı 41 mb dahili hafızası ile 10 şarkı anca alıyor, hafıza kartı takılamıyor. Ve son olarak da çoğu kişiyi tatmin etse de kamera. Gerek resim, gerek videoda çözünürlük çok kötü.

Ve son olarak telefonun genel özellikleri :

# Üretici Firma: Sony Ericsson
# Model: K700i
# Anons Tarihi: 2004, 1.Çeyrek
# Network Yapısı: GSM 900 / 1800 / 1900 MHz
# Boyutlar: 99 x 46.5 x 19.5 mm
# Ağırlık: 93 gr
# Renk: 2 farklı renkte, Gümüş, Parlak Mavi (Optic Silver, Blue Tinted Silver)
# Ekran - Görüntü: 65K Renkli TFT Ekran - 176x220 piksel çözünürlük, 7 satır
# Kamera: VGA, 640x480 piksel, video, flash, 4x dijital zoom
# Hafıza: 41 MB paylaşımlı hafıza , 510*15 adres defteri, 30 gelen, aranan ve başarısız çağrı
# Veri Transferi: GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps - HSCSD Yok EDGE Yok - 3G Yok - WLAN Yok - Bluetooth v1.1 - Kızılötesi portu, USB
# Video ve Müzik: MP3 oynatıcı, Fm Radyo
# Mesajlaşma: SMS, EMS, MMS, Email, Anında Mesajlaşma
# Tarayıcı: WAP 2.0/xHTML
# Oyunlar: İndirilebilir oyunlar, Java MIDP 2.0 desteği
# Diğer Özellikler: Sesli Arama, Resim Editörü, Organizer, SyncML, Resimli arama
# Batarya: Standart Batarya Li-Po ile 360 saat bekleme ve 7 saate kadar konuşma süresi
# Kutu İçeriği: Kullanma Kılavuzu, Şarj Cihazı, Pil, Stereo Kulaklık, CD

Sony Ericsson K700i inceleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sony'den şok açıklama
» Sony PlayStation 3 çöktü
» Sony den Yeni Bir PlayStation
» Sony'den yeni demo tanımlaması
» Halo 3, 6 Sony-ex oyununu duman etti