hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı  2duy3hj

Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı  Empty
MesajKonu: Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı    Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı  EmptySalı Ağus. 03, 2010 6:57 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lady GaGa Vanity Fair dergisine verdiği röportajında eskiden uyuşturucu kullandığını itiraf etti. Geçmişte kokain kullandığını söyleyen 24 yaşındaki ünlü şarkıcı, halen zaman zaman uyuşturucu kullandığını da itiraf etti. Ne kullandığını söylemeyen GaGa” Zaman zaman derken, yılda bir iki defa kullanıyorum” dedi.

Verdiği röportajında uyuşturucu kullanımını kesinlikle tasvip etmediğini de söyleyen GaGa, “Hayranlarımın hiçbir şekilde bu yoldan gitmelerini istemiyorum. Geçmişte çok dipte olduğum bir zamanda kullandım ve çok kötü sonuçları oldu.” dedi.

Geçmişte çok korkunç deneyimleri olduğunu söyleyen şarkıcı, çok zor günler geçirdiğini anlattı. Yaşadığı olayın ne olduğunu paylaşmayan GaGa “Çok zor günler geçirdim. Dibi bulmuştum, o kadar ki öbür tarafa gitmeye bile hazırdım. Annem o günle ilgili gerçeği biliyordu ve telefonun öbür tarafından öyle bir bağırdı ki, hiçbir zaman unutamam. ‘seni almaya geliyorum’ dedi.” Diyerek o günleri anlattı.

Bir rehabilitasyon merkezi yerine Batı Virginia’da oturan 82 yaşındaki büyükannesine giden GaGa o günler hakkında, “Çok ağladım. Ona hayatımın bittiğini, hiç umudum kalmadığını, çok çalıştığımı ve iyi olduğumu da bildiğimi söyledim. Şimdi ne yapacağım diye sorduğumda, bana, birkaç saat ağladıktan sonra kendimi toparlayıp New York’a gidip birilerinin poposunu tekmeleyeceğimi söyledi” dedi.

Dışadan nasıl göründüğünü umursamadığını söyleyen GaGa, hayranlarının kendini tanıdığını ve asıl önemli olanın müziği ve performansı olduğunu da sözlerine ekledi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lady GaGa'nın SaMiMi RöPoRTaJı
1 sayfadaki 1 sayfası