hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

•• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni )

YazarMesaj
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514
•• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni ) 2duy3hj

•• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni ) Empty
MesajKonu: •• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni )   •• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni ) EmptyPaz Nis. 25, 2010 5:24 pm

Merhaba arkadaşlar ,

Oyun içerisinden sizlere resimler cektim.Bilmeyen arkadaslarımıza rehberlik ediceğine inanıyorum ve yapmış olduğum resimleri paylasıyorum ;

İlk olarak resimde gördüğümüz yer , bizim bölgemiz Buradan ilerleyerek bowla giriş yapıyoruz : BKZ

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.

Burasıda Ronarkland Base Haritasıdır , Monsterların bulunduğu yerler resimde Renkler ile belirtilmiştir

Kırmızı : Ancient
Mavi : apostle
Mor : blood Seeker
Sarı : Cardinal
Acık mavi : Dragon Tooth commander
Pembe : Harpy
Siyah : Lamia
Beyaz :(beyaz) Raven Harpy
Zeytin yeşili : Troll
Koyu yeşil : Troll warrior

•• Ronark Land Base Map tanıtım ( Yeni )
1 sayfadaki 1 sayfası