hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım)

YazarMesaj
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514
Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım) 2duy3hj

Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım)   Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım) EmptyPaz Nis. 25, 2010 5:23 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesine girip Kullanıcı Adı ve Şifremizi girdikten sonra aşağıdaki resimde işaretlediğim gibi Müşteri Destek Bileti Atınız seçeneğini tıklıyoruz:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.

Daha sonra açılan sayfada ortadaki Bileti Gönder'i tıklayarak devam ediyoruz:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.

Yeni pencerede açılacak olan Müşteri Destek sayfasında ilk olarak Request Support, daha sonra açılacak olan bölümde Submit Ticket seçeneğini tıklıyoruz:

Karşımıza göndereceğimiz Ticket'ın içeriğini oluşturacağımız sayfa çıkacak.
Bu sayfada öncelikle göndereceğimiz bileti hangi dilde yazacağımızı seçeceğiz:

Not : Sadece Gold ve Platinium Premium sahipleri Türkçe Ticket seçeneğinden faydalanabilmektedir. Ayrıca İngilizce Ticket'ı 24 saat içinde, Türkçe Ticket'ı 48 saat içinde yanıtlama garantisi veriyor K2 Network. Dolayısıyla İngilizce bilen arkadaşlar problemleri bir an önce çözülsün istiyorlarsa Ticket'ı İngilizce olarak hazırlayıp göndermelerinde fayda var[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ticket dilini (Türkçe) seçtikten sonra bi alt kategoriye geçiyor ve Ticket ımızın içerik başlığını seçiyoruz:

Şayet dili İngilizce seçiyorsanız (Probleminizi içeriği Description kısmına yazılacak):

Göndereceğiniz Ticket a KSC vs.. gibi dosya eklemek istiyorsanız (Bu işlem gerekli hallerde yapılır) aşağıdaki resimde işaretlediğim yere tıklayıp dosyayı upload etmeniz gerekmektedir:

Bütün bu işlemleri tamamladıktan ve sizden istenen bilgileri boşluklara yazdıktan sonra Ticket ınızı aşağıdaki Finish kısmına tıklayarak gönderebilirsiniz (Preview seçeneği ile Ticket ınıza önizleme şeklinde bakabilirsiniz):

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Addicted to..:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ticket Nasıl Atılır-(Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası