hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Bundan Sonra Böyle

2 posters
YazarMesaj
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514
Bundan Sonra Böyle 2duy3hj

Bundan Sonra Böyle Empty
MesajKonu: Bundan Sonra Böyle   Bundan Sonra Böyle EmptyPtsi Nis. 19, 2010 12:13 pm

bazen ansizin esen bir ruzgar gibi bazen zamansiz yagan bir kar gibi sorgusuz sualsiz girer hayatimiza ask. bu tek heceli uc harfli kelimeyi yasamak yurek ister. ask yasamasini bilene guzeldir. ask denilen sey guzel oldugu kadarda nankordurde bence. gun gelir seversiniz birini yurekten baglanirsiniz asik olursunuz ona. karsiligi olursa sizden mutlusu yoktur yeryuzunde ama bide karsiliksiz bi asksa o zaman butun dunya basiniza yikilir yasama hevesinizi söker alir icinizden. ewet ben birini cokk a ma coookk sevdim o benim icin vazgecilmezdi ama ayni zamanda ulasilmazdida. ben onu tum kalbime isterken o ne beni istedi ne de duygularima saygi duydu. tamam askima karsilik vermek zorunda degilsin ama bari biraz saygi duysaydin seni en cok sevenden bile daha cok seven bu gencin duygularina.Onu o melek yuzunden beklenmeyecek sözlerle kirmasaydin keske. neyse yinede canin saolsun belki gercekte beraber olamadim seninle. ama gunduzleri hayallerimde geceleri duslerimde hep benim oldun hep te benim olacaksin SENI HERSEYE RAGMEN COK SEVIYORUM SEN BENI SEVMESENDE ISTEMESENDE BEN SENI COKK SEVIYORUM AYAZ GÖZLuMM NE ZAMAN UNUTACAKSIN DEME BANA SAKIN CuNKu NE ZAMAN ÖLECEGIMI BILMIYORUM. SEN ISTESENDE ISTEMESENDE BU BÖYLE : hikayemi okudugunuz icin cok tesekkur ederim biraz olsun anladiysaniz derdimden ne mutlu bana
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503

Bundan Sonra Böyle Empty
MesajKonu: Geri: Bundan Sonra Böyle   Bundan Sonra Böyle EmptyPtsi Nis. 19, 2010 12:17 pm

teşekkürler verdim repini
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514

Bundan Sonra Böyle Empty
MesajKonu: Geri: Bundan Sonra Böyle   Bundan Sonra Böyle EmptyPtsi Nis. 19, 2010 12:20 pm

Tskler Adminim

Bundan Sonra Böyle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Bundan sonra her maç final”
» Coca Cola içermisin Bundan Sonra
» Bu Vatan Böyle Kazanıldi.Böyle Kaybedilmesin!
» 5 maç sonra: 2-1
» 13 yıl sonra 28 Şubat