hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Herkes Aşk Neymiş Görsün

YazarMesaj
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514
Herkes Aşk Neymiş Görsün 2duy3hj

Herkes Aşk Neymiş Görsün Empty
MesajKonu: Herkes Aşk Neymiş Görsün   Herkes Aşk Neymiş Görsün EmptyPtsi Nis. 19, 2010 12:04 pm

Ben ömer 19 yasınDayım bır zamanLar cok sevdiğim ve hala cok sevdiğim bi kız varDı. Onu cok sevıyorum canımdan daha cok sevıyorum. Neyse Hikayeme geceyim... Biz birbirimizi cok sevıyorDuk biz çok ayrıLık yaşadık birbirimizi çok seviyorduk her seferinde yine barışıyorduk birbirimizden kopamıyorduk artık birbirimizi çok seviyoruz diyorum ama yanıLıyormuşum O hic mi hic sevmemis Sonradan öğrendim. ayrıLma sebebimiz son qünlerde morali cok bozuktu bende onunla konusmak ıcın sabah okula qitmeden bekledim onu kıs vaktıydı üşüyordum ama yinede bekledim onu Sonunda qeldi. Az konustuktan sonra sende son qünlerde bişiler var benden saklıyorsun gel benımle gidip bi yerlere oturalım konusalım dedım o hayır dedi konusmak ıstemıyorum dedı ve gitti. Benımde zoruma qitti ben onca deqer verıcem onun ıcın onca sey yapıyorum ama bana yarım saatini ayırmadı. Msj cektım telefonuna ve bı daha mumkunse qorusmeyelım dedım. Cevap attı tamam dedi nasıL istersen dedi benım zoruma cok qitmişti nasıl olur da hayır demedi karsı cıkmadı demekki gercekten de bilmediğim bişey var neyse ayrıLık öyle sürüp gidiyordu cok zor qünler gecirdim herqün aqladım çok pişmandım okula qitmiyor dersaneye qitmiyor dısarı cıkmıyordum resmen bıtkısel hayata girmiştim onu dusunup aqlamaktan baska bısey yaptıqım yoktu... Günün birinde qördüm onu bi yere gidiyordu ben kostum onunu kesmeye calıstım o kadar cok özlemistim ki onu ne olduysa o an msj geldi ben telefonuma bakarken rüzqar qibi onumden gectiqini qördüm ben daha geride olduqunu tahmın ettıqımden bakıverdım mesaja qöremedım onu sonra aradı benı senı yoldan gecerken sen telefonuna dört elle sarılmıstın etrafına bakmaya tenezzul etmedın dedi bana bende bişey demeden telefonu kapattım oysa kı nerden bılecektı ben onun özlemiyle yanıp tutusurken onu qörmek icin onunu kesmeye caLıstıqımı nerden bıLecektı??? Tam unutmaya caLısmısken unuttum demisken bi gece yarısı telefonum caldı arayan o idi ve bana Dedi ki Sana cok ihtiyacım var ne oLur gel amcam ölmüş dedi bende dayanamadım ağlamasına gercekten amcası ölmüştü ve teselliye tutunacak bi dala ihityacı vardı saat gecenın 3 ü idi caktırmadan ustumu giyip evden gizlice cıktım onun yanına qittim oda yanıma geldi sarıldı bana bi tepe vardı evlerının orda oraya qittik ve beraber sabaha kadar aqladık üstüne bisey giymemisti üşümesin diye ben üstümdekini onun ustune attım sıkıca sardım onu oda omzuma yaslanıp sabahın ilk ışıklarına kadar hiç durmadan ağladı bende onu teselli etmekten baska bisey yapmadım cunku ben onu cok sevıyordum uzulmesıne dayanamıyordum neyse o qun öyle geçti sonraki günler hep onu tesellı ettım onun aqlaması canımı sol yanımı cok acıtmıstı ben dayanamıyordum okula da gitmedim üstelık yazılı haftası ıdı 6 7 tane yazıLıya girmemiştim hep onu tesellı ettım onun yanında olmaya calıstım ben onun yanına gidemiyordum arkadaslarını caqırmamı ıstedı onların okuluna gittim arkadaslarına söledim yanına gitsinler yalnız bırakmasınlar onu onların okuluna qiderken ayaqım kaydı ve düstüm yere heryerım camur olmustu hattta yerdekı bı parca cam elimin içini kesmişti ama ben farkaına varamamıştım neyse günler öylece geçti bana senı sevıyorum dedı bu benım ıcın bı umuttu cok sevınmıstım cunku o kadar ıcten senı sevıyorum dıyordu kı ben duyunca o ıkı kelımeyı resmen erıyordum cunku gercekten ben onu cok sevıyordum gunler gectı o kendını toparladı ve son kez benı aradı ve dediki artık herkes yoluna eskı gunler gibi olacaz herkes kendı işine dedi... o an ölmüştüm ben nasıl konustuqumu ne dedıqımı hatırlamıyorum cok kotu gunler gecırdım cok yalnız kaldım ustune ustluk o zaman baskasıyla cıkıyormus ustelık cok mutluymus o olaydan sonra psikolojim bozuldu tedavi gördüm kendıme cok zarar verdım kollarım yara bere faja izleri ile dolu cok kötü oldum ee şimdi gel onca şey yap onun ıcın onca sey feda et sonucu böyLe olsun deqer mı adalet mı lan bu siz söyLeyın adaLet mi? Ben herseye raqmen onu sevıyorum ve hep sevıcem onu hep hep hep Senı cok sevıyorum nazommm....

Herkes Aşk Neymiş Görsün
1 sayfadaki 1 sayfası