hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı 2duy3hj

Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı Empty
MesajKonu: Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı   Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı EmptyÇarş. Mart 10, 2010 1:07 pm

ADANA’da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
seyir halindeyken koltuğa düşürdüğü yanan sigayı almaya çalışan sürücü
31 yaşındaki Gökhan Gökoğlu yönetimindeki otomobil kontrolden çıkarak
takla attı. Kazada[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sürücü ile kız arkadaşı 22 yaşındaki Burcu Kaçmaz ve 24 yaşındaki Boran Eren yaralandı. Ölümden dönen Gökoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir süre otomobilde kalan cüzdan ve çantaları aradı.

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde oturan Gökhan Gökoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşları 22 yaşındaki Burcu Kaçmaz ve 24 yaşındaki Boran Eren'i yanına alarak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] otomobille Adana’ya gezmeye geldi. Gökoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
seyir halindeyken yaktığı sigarayı oturduğu koltuğun üzerine düşürdü.
Koltuğun yanabileceği düşüncesiyle paniğe kapılan sürücü sigaralı
almaya çalışırken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kontrolden çıkan otomobil önce refüjdeki demir korkuluklara[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ardından da ağaca çarpıp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] takla attı. Kazada yan yatan otomobilin sürücüsü Gökhün Gökoğlu ile arkadaşları Kaçmaz ve Eren yaralandı.

Kazayı görenler polise ve sağlık ekiplerine haber
verdikten sonra yaralıları otomobilden çıkardı. Kazanın şokunu
üzerinden atamayan ve polisler tarafından sakinleştirilen Burcu Kaçmaz
ile Boran Eren ambulansla Çukurova Devlet Hastanesi’ne götürülürken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başından hafif yaralanan sürücü Gökhan Gökoğlu ise ayakta tedavi edildi. Gökoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tedavinin ardından polis ekiplerinden el feneri isteyip otomobilde kız arkadaşının ve kendisinin çanta[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cüzdan ve cep telefonlarını aradı. Eşyalarını bulan sürücü[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] polise verdiği ifadede[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] “Sigara içiyordum. Elimdeki sigara koltuğun üzerine düştü. Yangın çıkacak diye korktum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] panikledim. Hızlı değildim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sigarayı alayım derken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sanırım yanlışlıkla gaza da bastım. Direksiyon hakimiyetini kaybedince kaza yaptık” dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sigara yüzünden kaza: 3 yaralı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nevşehir'de kaza: 1 ölü, 1 yaralı
» Askeri ambulans kaza yaptı: 1 er yaralı
» Polisten kaçarken kaza yaptılar: 2 ölü, 2 yaralı
» Pendik'te zincirleme kaza
» Borç yüzünden kendini yaktı