hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Kızını Facebook'ta görmesi de yasak

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Kızını Facebook'ta görmesi de yasak 2duy3hj

Kızını Facebook'ta görmesi de yasak Empty
MesajKonu: Kızını Facebook'ta görmesi de yasak   Kızını Facebook'ta görmesi de yasak EmptyPaz Şub. 07, 2010 12:52 pm

Evli olduğunu bilmeden İncirlik'te görevli Amerikalı kadın askerle
ilişkiye giren üniversiteli genç kızını hiç görmediğini söyledi. Genç[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "4 gün oldu; ona dokunamadım. Facebook'tan görüyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu da kapattı" dedi.

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü öğrencisi Nurettin Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
2 yıl önce İncirlik'te er olarak görev yapan Kathryn Dohn ile ortak
arkadaşları sayesinde tanıştığını söyledi. Dohn'un kendisini bekar
olarak tanıttığını belirten Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "Arkadaşlık kısa sürede aşka dönüştü. Dohn hamile kaldı. Tam evlenme teklifinde bulunacaktım ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] evli olduğunu öğrendim. Kocası da Adana'da yaşıyormuş. Ama haftanın 3-4 günü bende kalıyordu. Nasıl evliymiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlamadım" diye anlattı. Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendisinin doğum gününde Dohn'un hamile olduğunu söyleyip sürpriz yaptığını anlatarak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] "Erkek olursa adını ben[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kız olursa o koyacaktı. Şimdi düşünüyorum da acaba çocukları olmuyordu
da beni mi kullandılar?" diyerek kullanıldığını öne sürdü. KIZIMA DOKUNAMADIM BİLE
Sevgilisinin ABD'li olduğu için hamileyken yurt dışına çıkmaması için mahkemeye başvurduğunu kaydeden Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
şunları söyledi: "Bebeği Almanya'da dünyaya getirdi. Ben de sadece
Facebook'ta gördüm. Bebeğim doğalı 4 gün oldu; ama henüz yüzünü görüp
ona dokunamadım. Facebook'tan görüyordum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu da kapattı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hiç görmüyorum." Bebeğinin doğduktan hemen sonra çekilmiş fotoğraflarını Facebook'tan bilgisayarına indirdiğini anlatan Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
şöyle devam etti: "DNA testi istedim. Baba hanesinde bir başkasının
isminin yazılmasını kabul edemem. Bana 6 ay boyunca babası sensin dedi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şimdi ise değilsin diyor. Kızımı görmek istiyorum. Ona dokunmak istiyorum. Benim bütün mücadelem bu."

DNA testi isteyeceğim
Adana 6. Aile Mahkemesi'ne dava açan ve DNA testi isteyeceğini belirten Nurettin Yücesoy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kathryn Dohn'un çocuğun kendisinden olduğuna dair mesaj ve MSN kayıtlarını da mahkemeye delil olarak sundu.

Kızını Facebook'ta görmesi de yasak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebookta Gülmekten Kırıp GeçirenResimler Ve Abazalar Serisi Kacırma:
» Öz kızını tacizden tutuklandı
» Kızını dövüp, zincire vurdu
» Kaçırıldı, dediği kızını öldürmüş
» Avşar kızını Nurgül kaptı