hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Arda 'Artık KreDimiz ßitti'

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Arda 'Artık KreDimiz ßitti' 2duy3hj

Arda 'Artık KreDimiz ßitti' Empty
MesajKonu: Arda 'Artık KreDimiz ßitti'   Arda 'Artık KreDimiz ßitti' EmptyCuma Şub. 05, 2010 8:47 am

Galatasaray’ın yıldızı Arda Turan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 1-0 yenildikleri Bursaspor maçı sonrası kredilerini bitirdiklerini söyledi.

Lig TV’ye konuşan Arda şunları söyledi.

“Çok iyi mücadele ettik ama üretkenlik olarak kötüydük. Bursaspor haklı
bir galibiyet aldı. Kredimizi bitirdik. Hayat devam ediyor. Kafamızı
yukarı kaldırmamız lazım. Bizim yapmamız gerekn şu anda bu.

Ben bugün iyi mücadele ettim ama Arda gibi oynamadım. Daha iyi olmam ve
daha üretken olmam lazımdı. Kaybettiğimiz zaman en büyük sorumlulardan
biri benim.

Ben bu takımda bütün mevkilerde oynadım. Elimden gelenin en iyisini
vermeye düşünüyorum. Ben de bugün gerekeni yapamadım ve gerekeni
yapamadığım için de kaybettik. Futbolda her gün her şey değişir.
Beşiktaş’ın durumunu görüyoruz. Beşiktaş’ı da Manchester galibiyetinden
ötürü tebrik ediyorum.”

BASIN TOPLANTISI...

Galatasaray Takım Kaptanı Arda Turan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bursaspor karşısında iyi mücadele ettiklerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak pozisyon üretmekte kötü olduklarını söyledi.

Arda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] maçın ardından düzenlediği basın toplantısında[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bursaspor'a 1-0'lık yenilgiyle yalnızca 3 puan yitirdiklerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] avantaj yitirdiklerini belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilk yarıda kalan 3 maçı da kazanarak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yeniden çıkışa geçeceklerine inandığını bildirdi.

Maç fazlasıyla lider Fenerbahçe'nin 2 puan gerisine düştüklerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] rakibin haftayı galibiyetle kapaması durumunda puan farkının 5'e yükseleceğini dile getiren sarı-kırmızılı takım futbolcusu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şunları kaydetti.

''İyi mücadele ettik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ancak pozisyon üretmekte kötüydük. Bursaspor iyi oynadı ve kazandı.
Büyütülecek birşey yok. Daha sadece 14 hafta geride kaldı. Önümüzde 20
maç daha var. İlerleyen haftalarda daha çok şey değişecektir.''

Arda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir gazetecinin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Maçın bitiminde saha karıştı. Orada neler oldu?'' sorusuna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Futbolda normal şeyler bunlar. Ancak biz misafiriz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ona göre davranılması gerekirdi. Büyütülecek bir durum yok'' yanıtını verdi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda'dan Sinem'e tek taş !
» Arda'yı çok büyütüyorlar
» Arda'ya dev teklif!
» Arda'ya 'Şeyh' kıskacı
» Konyaspor, bir Arda etmiyor