hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

TED Üniversitesi 2011'de açılacak

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
TED Üniversitesi 2011'de açılacak 2duy3hj

TED Üniversitesi 2011'de açılacak Empty
MesajKonu: TED Üniversitesi 2011'de açılacak   TED Üniversitesi 2011'de açılacak EmptyPerş. Şub. 04, 2010 3:35 pm

TÜRK Eğitim Derneği (TED) tarafından Antalya’nın Kemer İlçesi'nde
düzenlenen ‘Üniversite Eğitim Kampı'nda konuşan TED Genel Başkanı
Selçuk Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] TED Üniversitesi’nin 2011- 2012 döneminde açılacağını söyledi.

‘10 Bin Genç Meşale' kampanyalarından da söz eden Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 10 yıl içinde 10 bin tam eğitim burslu öğrenci hedeflediklerini kaydetti.
Kemer'de bulunan Limak Limra Otel'de devam eden ‘TED Üniversite Eğitim Kampı'nda konuşan TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üniversite açmanın zor bir iş olduğunu belirtti. Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
“Üniversitenin nitelikli olması gerekir. Bunun için üniversitemizi çok
dikkatli bir şekilde yapılandırıyoruz. Üniversitemizde Eğitim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mimarlık- Mühendislik ve İdari Bilimler Fakültesi olmak üzere üç fakülte bulunacak” dedi.

Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konuşmasında yeni başlatacakları ‘10 Bin Genç Meşale' kampanyalarından da söz etti. Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
“Şu anda 3 milyon dolarlık bir finansmanla 700’ün üzerindeki tam eğitim
burslu öğrenci sayısını 10 bine ulaştırmayı istiyoruz. 10 bin çocuğun
da Türkiye’nin geleceğinde 2 milyon çocuğun hayatını değiştireceğine
inanıyoruz. Bu bizim hayalimiz. 10 bin rakamına 10 yıl içinde ulaşmayı
hedefliyoruz” diye konuştu.

Kampanyanın kısa bir süre içinde tüm gazete ve televizyon kanallarında ücretsiz yayınlarla duyurulmaya başlayacağını kaydeden Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birçok kuruluşun desteğini gördüklerini belirtti.

Türkiye’de en büyük sosyal adaletsizliğin eğitimde olduğunu ifade eden Pehlivanoğlu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
“Alınan bağışların bir kısmı bazı kuruluşlar tarafından profesyonel
giderlere harcanıyor. Bu kesinlikle doğru bir şey değil. Bizim
sistemimizde özel şifre veriyoruz. Bu şifreyle çocuğun başarılarını
takip ediyorlar” dedi.

1 Şubat'ta başlayan eğitim kampı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yarın sona erecek.

TED Üniversitesi 2011'de açılacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İzzet Baysal Üniversitesi'ne Hayri Coşkun atandı
» Bilkent Üniversitesi'nde yeni dönem
» Fatih Üniversitesi'ne yeni rektör
» Bratz bebekleri halka açılacak
» Okullar bayram sonrası açılacak..