hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim 2duy3hj

'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim Empty
MesajKonu: 'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim   'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 10:36 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ABD'Lİ aktör Bruce Willis[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Türkiye'de katıldığı "Var mısın Yok musun" adlı TV programında
yaşadıkları kafa karışıklığı nedeniyle hayır kurumuna fazla para
kazandıramadıklarını söyledi. Willis[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan David Letterman Show'a katıldı. Willis'e[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eşi Emma'nın katıldığı TV programı soruldu. Emma'nın katıldığı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendisin de eşlik ettiği yarışmanın Amerika'da yayınlanan ve orijinal adı "Deal or No Deal" olduğunu anlatan ünlü aktör[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] abartılı bir aksanla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] programın Türkçesini de "Yokum or No Yokum" olduğunu söyledi. Letterman'ın ne kadar para kazandıklarını sorması üzerine Willis[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaşadığı kafa karışıklığı nedeniyle eşi ve kendisinin programda "yokum" demek isterken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aslında "varım" dediklerini ve böylece kaybettiklerini öne sürdü. Willis ve eşi programda 50 bin lira kazanmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] program yapımcıları da hayır kurumuna bağışlanacak meblağı 100 bin liraya yükseltmişti.

'Yokum' demek isterken 'varım' deyip kaybettim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Köpeğe çarpmamak isterken kaza yaptı: 1 ölü
» Akdeniz Mt2 arkadaslar herkezi Bklerim tek bn varim serverde
» Beni Albay gönderdi deyip sıktı
» Şemsiye Deyip Geçme..
» ''Hayır demek yetmez, nayır ulan nayır''