hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Az kaldı güneşe!”

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Az kaldı güneşe!” 2duy3hj

Az kaldı güneşe!” Empty
MesajKonu: Az kaldı güneşe!”   Az kaldı güneşe!” EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 6:23 am

AZ KALDI GÜNEŞE!”
Bir ömre sıkıştırıldım!
Ne saçma...
Bir kalbi düşlemiştim oysa...
Vermedin ki kalbini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana sorma!; “yerinde değil mi?”
“Gitme !” demedin...
Yakıştı mı bilmiyorum ama şimdi gidiyorum...

Ayrılığa susamış aşklar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] illaki her tufan üstümüzden geçiyordu;
“aşk... aşk... aşk...”
Bir aşk; çırpındıkça “yar”in ellerine değiyordu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ateşten kanatları...
İki damla çaldık sadece[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mucizenin pençesinden...
Vebali neden ağır oldu?...

Ötelerde bir yerde ağıtlar dökülüyor sancılı gönüllerden...
Ağlıyorlar feryat figan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama kimsesiz...
Kin büyütmüş beşiklerde anneler ...
“Uyudular !” /.../ “Büyüdüler !”
Bir ömürde kala kaldım ben...
Çağlayan nef(e)sime feryat ol[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yeni galibiyetler tanıt günahına...
İçimde çağlayan nehir kurudu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Vazgeçtim inanmaktan...
Sonumu hazırlamaktan vazgeç(tim)...
Şimdi dilediğince alınabilirsin sözlerimden...
Zamandan arta kalan sızıyı kendinde arayabilirsin.
Sen ne yazımdın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne de yazdığım...
Kafileler bile bakamadı geçerken yüzüne...
Kurak bir kalbin ortasında açan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şehvetli bir “gül”dün sadece...
Ömrümü dağıttın...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Şimdi her şey ortalıkta ve her şey darmadağınık...
Toplamaya çalıştıkça daha çok öyküme bulaştın.
Berbat bir hayalin son hecesine sığ(ın)dım.
Etrafımı sardı yılan kimlikleri...
Nef(e)sim yetmedi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bayat bir aşktan soluksuz düş/tüm sa(tırları)na...
Arzulamadım sev(il)meyi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kabul gör(ül)meyi...
Hoyrat tılsımlarında gizledin sen benliğini...
Gitmek istedim her bahar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gidemedim...
Acizdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o kadar aciz ve bir o kadarda sahteydim ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İntiharlarım kabul görmedi.
İstanbul’da aradım günahlarımı ve belki de İstanbul’da bıraktım günahlarımı...
Her şey sana kalsın giderken;
Hayatta... Aşkta... Umutta... Acıda... Hatta sende sana...
Ayrıca “üstüm de kalsın”[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Alacağım da yok senden...
Geçmesin yüreğimden haram lokma...
Her gecenin bir sabahı vardı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İşte bu yüzden boylu boyunca açık pencerem[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Korkmuyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalnız hissetmiyorum;
“az kaldı güneşe”...
biliyorum...

Az kaldı güneşe!”
1 sayfadaki 1 sayfası