hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Dikkat Kewell konuşuyoR

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Dikkat Kewell konuşuyoR 2duy3hj

Dikkat Kewell konuşuyoR Empty
MesajKonu: Dikkat Kewell konuşuyoR   Dikkat Kewell konuşuyoR EmptySalı Şub. 02, 2010 7:47 pm

Harry Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Galatasaray'ın kendisi için adeta yeniden bir doğuş olduğunu söyledi.01/02/10 13:06
Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Futbol Federasyonu'nun yayın organında yer alan röportajında[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Türkiye'ye gelmeden önce bazı çekincelerinin olduğunu belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
''Hatta menajerim ilk teklifi söylediğinde çekinmiştim ancak
Galatasaray benimle şartsız ilgilendi ve ailemle de konuşarak buraya
gelmenin doğru olacağına karar verdik. Geldiğimde havalimanında
muhteşem bir kalabalık vardı. İlk hissettiklerim bu durumun fantastik
olması ve beni pozitif anlamda çok sarsmasıydı. Çok aaaif aldığımı
söylemeliyim. Türkiye'de olduğum ilk günden bu yana zaten her şeyden
çok aaaif alıyorum. Bu yoğun karşılama şekli ve diğer hiçbir bir konuda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hiçbir şikâyetim yok. Benim için adeta yeniden bir doğuş oldu. Onların
bu sevgisi sizde büyük bir şevk yaratıyor'' diye konuştu.

Bundan sonraki planlarının sorulması üzerine Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Tam olarak emin değilim. Şu an kontratım var kulübümle. Buradan memnunum. 9 yıl Leeds'de oynadım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 5 yıl Liverpool'da kaldım. Buraya gelirken 2 yıllık kontrat imzalamıştım. Şu an tek endişelendiğim konu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sezonun geri kalanında takımıma nasıl katkı verip yardımcı olacağım'' ifadelerini kullandı.

ARDA'YA TAVSİYE
Avustralyalı futbolcu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Arda'nın yurt dışına gidip gitmemesi ile ilgili fikrini belirtmeyeceğini belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu söylemesinin taraftarlar açısından tehlikeli bir konu olduğu yolunda espri yaptı.

Arda'nın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kariyerinin dönüm noktası olabilecek dönemlerinden birini yaşadığını anlatan Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Ancak şunu söylemem gerekiyor; eğer kendinizi en iyilerle kıyaslamak istiyorsanız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en iyiler arasında olmak istiyorsanız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oralara gitmeniz gerekiyor. İngiltere[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İspanya ya da İtalya'da kendinize şans tanımanız gerekiyor'' diyerek dolaylı tavsiyede bulundu.

''RIJKAARD İÇİN FUTBOL OYNARKEN ÇOK aaaİF ALIYORUM''
Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] futbolculuk yaşamında birlikte çalıştığı David O'Leary'den hiçbir şey almadığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak Leeds United'da George Graham'ın kariyerinin ilk bölümünde çok önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Liverpool'a gittiğinde Rafael Beniaaa gibi çok değerli bir teknik adamla çalışma fırsatı olduğunu anlatan Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şöyle konuştu:

''Liverpool'da devamlılık arz edemedim ve o zor zamanlarda hep kendisi
yanımda yer aldı. Bana ne olursa olsun güvendi. Fakat bir şekilde
yollarımızı ayırmamız gerekiyordu ve başka yollara gittik. Şimdi bu
sayede teknik direktörlüğüne hayran olduğum bir adamla çalışıyorum.
Futbolcuyken de idollerimden biri olan bir teknik adamla. Burada onunla
tanışma ve çalışma fırsatını bulduğum için çok mutluyum. İlişkimizi
başlangıçtan itibaren çok sağlam temellere oturttuk. Umarım hep böyle
devam edecek. Ben onun için futbol oynarken çok aaaif alıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
onun futbola bakış açısını ve yaklaşımını çok seviyorum. Futbol
oynamaktan Rijkaard ve Galatasaray sayesinde tekrar aaaif alıyorum.''

''NEILL ÇOK YÖNLÜ FUTBOLCU''
Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Lucas Neill'in en iyi arkadaşlarından biri olduğunu ifade ederek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
''Buraya gelmesine çok sevindim. Beni aradığında da buraya gelmesinin
harika olacağını söylemiştim. Eminim takıma da çok yararlı olacaktır.
Zaten kariyeri boyunca kalitesini ispat etmiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tecrübeli bir savunmacı. Çok yönlü bir futbolcu'' diye konuştu.

''TÜRKİYE'DE FUTBOL KİŞİSEL ALGILANIYOR''
Türkiye'de futbolun profesyonel yönünün bulunduğunu dile getiren Avustralyalı yıldız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak futbolun burada biraz daha kişisel algılandığını vurguladı.

Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] insanların Türkiye'de futbolu sadece iş olarak düşünmediğini ileri sürerek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
''Kazanmayı gurur ve onur meselesi haline getirebiliyorlar. Kazanmak
için her şeyin doğru olduğundan emin olmaya çalışan bir yapı var.
Halbuki bazen bu bakış açısından biraz uzaklaşmanız gerekebilir.
Kararları daha profesyonelce vermeniz gerekebilir. Çünkü futbol artık
daha da iş dünyası haline geliyor'' şeklinde konuştu.

''SAKATLIK HİKAYEMİ ZAMANI GELİNCE ANLATACAĞIM''
Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geçmişte yaşadığı sakatlıklarıyla ilgili hikayeyi ve asıl gerçekleri zamanı gelince anlatacağını söyledi.

Yaşadığı sakatlıklar sonrasında kişisel çalıştırıcı tutmak zorunluluğunu hissettiğini anlatan Harry Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sözlerini şöyle sürdürdü:

''Ya her şeyden vazgeçecektim ya da birçok şeyden fedakârlık yapıp
tekrar sahaya çıkıp futbol oynayacaktım. Kişisel çalıştırıcı da bu
yolda önemliydi. O zamanlar bir ara artık bittim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sonum geldi diye hissediyordum. Ama tekrar futbol oynamak için kendime
bir şans tanımaya borçlu da hissediyordum. Bazı olaylar beni bu konuda
geriye doğru itmeye çalışsa da Galatasaray'a gelmek ve Galatasaray'ın
bana sunduğu fırsatı değerlendirmekle beraber senaaa işledi ve işler
yoluna girdi.''

Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] taraftarların kendisi için attığı gollerden sonra söylediği şarkılara teşekkür ederek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Gerçekten inanılmazlar. Özellikle şarkıyı duyduğumda çok aaaif alıyorum. Hem zaten gol atmış oluyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu işin ilk güzel yanı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ikincisi hep bir ağızda bunun sizin için söylenmesi çok hoş. Tekrar şunu belirtmem gerekiyor ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
gol atmayı tabii ki çok seviyorum ve şarkıyı duymayı. Ancak benim için
her şeyden önemlisi takım. Ben bir takım oyuncusuyum ve önemli olan
takım olarak şampiyonluğa ulaşmak ve diğer kupalarda başarılı olmak.
Bunun için ne gerekiyorsa onu yapmaya hazırım'' ifadelerini kullandı.

''FENERBAHÇE-GALATASARAY DERBİSİNİ İYİ PAZARLAMANIZ LAZIM''
İngiltere Premier Lig'in dünyada en fazla izlenen ve değere sahip olan lig olduğunu kaydeden Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Hangi ülke olursanız olun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ne kadar iyi bir lig organize ederseniz edin orası futbolun kalbi.
Orası başka bir dünya. Ama bu sizin güçlü ve iyi bir lig organize
edemeyeceğiniz anlamına gelmez'' dedi.

Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Avustralya'da 5-6 yıllık maziye sahip bir liglerinin bulunduğu ve bunu
iyi bir organizasyon haline getirmeye çalıştıklarını belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Bizim için hedef Premier Lig olamaz. Ancak kendi içinde tutarlı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seyirci sayısı ve ilgisi yüksek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
muntazam bir lig yaratmaya çalışıyoruz. Siz de hiçbir zaman o seviyede
olamayabilirsiniz ancak yaklaşabilirsiniz. Orada Manchester
United-Liverpool derbisi varsa sizin de belki de dünyanın en büyük
derbisi olan Galatasaray-Fenerbahçe derbiniz var. Bunu iyi pazarlamanız
lazım. İngiltere bunu çok uzun zamandır yapıyor. Biraz zamana ihtiyaç
var sanırım'' ifadelerini kullandı.

''EN SEVDİĞİM SPORCU TIGER WOODS''
Avustralya spor kültüründe bulunan rugby[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kriket ve Aussie Rules sporlarının hepsini çok sevdiğini ancak kendisi için golfün yerinin çok farklı olduğunu kaydetti.

Kewell[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] golfü hem oynamayı hem izlemeyi çok sevdiğini belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Golfçü Greg Norman ülkemin sporcusu olarak önemlidir. Ancak ben Tiger Woods hayranıyım. Her ne olursa olsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en sevdiğim sporcudur'' diyerek sözlerini tamamladı.

Dikkat Kewell konuşuyoR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kewell Konustu.
» Kewell coştu bir kere
» Dünya bu çocuğu konuşuyor
» Dünya Bu Tecavüzcü Atı Konuşuyor
» Dünya Bu Sincabı Konuşuyor