hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Özledim Sevgili...

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Özledim Sevgili... 2duy3hj

Özledim Sevgili... Empty
MesajKonu: Özledim Sevgili...   Özledim Sevgili... EmptyPerş. Ocak 28, 2010 6:20 am

Siyah kıvrışık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bükülen sırmalı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Lüle salkışık saçların dalgalı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tellerini okşamayı özledim.

Siyah karışık elâ gözlerine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gözlerimden ayırmadan seyrine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Doyasıya bakmaya çok özledim.

Hafif açılan alnını öpmeye[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Güle benzeyen yüzünü görmeye[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ellerimle okşamayı özledim.

Genişce omzunu kollarımla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sineme basıp sıkıca sarmaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gül kokulu sıçaklını özledim.

Yolda önüne bakan yürüşüne[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gittiğin yollarında görüşüne[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Can yoldaşın olmayı çok özledim.

Hüzünlü anlarını paylaşmayı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sırdaşın olup teselli bulmayı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Derdine ortak olmayı özledim.

Âğlarken akan inci göz yaşına[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mendil olup yüzünü sıvamaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İçime alıp çekmeyi özledim.

Güngüz hâlinle yaşar dururum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gece rüyâmda olursan bulurum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hasretle kavuşmayı çok özledim...
26-01-2010

Sevgim sıradan birine şevhet aşkı değildir.
Aşksız hayat olmaz bizimde sevglimiz vardır.

Özledim Sevgili...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özledim De Söylemedim
» Gitme SevgiLi . Az daha kaL . .
» Yeni Sevgili Avatarları
» Kiralık Sevgili/29.06.2010/22:45*Kanal D
» Galiba Yoktan Bir Sevgili Yarattım