hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı!

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı! 2duy3hj

Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı! Empty
MesajKonu: Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı!   Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı! EmptySalı Ocak 12, 2010 9:51 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
“Kurumsallaşma” adına sportif direktörlüğe Aykut Kocaman’ı getiren ve Samandıra’dan elini eteğini çeken Başkan Aziz Yıldırım, bunun kulüpte gizli bir savaşa neden olacağını öngörse, böyle bir harekete kalkışır mıydı bilinmez. Aslında bu savaşın çıkacağı, Daum’a ikinci kez teknik direktörlük teklifi yapıldığında belli olmuştu. Alman hoca, Kocaman’a şiddetle karşı çıkmış hatta bu yüzden imza töreni gecikmişti. Ancak Başkan Yıldırım diretince, Daum çaresiz kabul etmek zorunda kalmıştı Kocaman’ı.

Fırtınanın işaretleri
Ama bunun ileride bir fırtına yaratacağı belli olmuştu. Çok geçmedi. 17 Eylül’de oynanan Twente maçının ertesi günü, Daum, Aykut Kocaman’a golünü attı. Prim sistemiyle ilgili başvurduğu Başkan Aziz Yıldırım’ın, “Artık patron Aykut Kocaman. Ne sorununuz varsa onunla konuşun” demesi üzerine bir cinlik yapan Alman hoca, elindeki bazı kağıtlarla idmanı izleyen Kocaman’ın yanına giderek, bunları kendisine vermişti. Hem de basın mensuplarına göstere göstere.

‘Sorun var’ havası
Böylece, “Takımda sorun var” havası yaratıp, Kocaman’ın bunu çözemediği hissini vermeye alışmıştı...

Ve ikinci perde: Daha birkaç gün önce,
“Forvete mutlaka takviye yapmamız gerekiyor. Bunun çalışmaları
içindeyiz” demişti Daum ve herkes kadroya katılacak oyuncuyu
bekliyordu. Ancak sportif direktör Aykut Kocaman, hiç de öyle demiyordu. Eskişehirspor maçı öncesi ekran karşısına çıkan Kocaman, “Herhangi bir mevkiimizde eksik görünmüyor. Gündemimizde transfer yok. Çok ekstra bir durum olursa, kadromuzu güçlendirebiliriz” deyince herkes şok olmuştu. Maç sonrası Daum’a bir kez daha transfer soruldu. Yanıt, Daum’un ger adım attığının göstergesiydi:

Geri adım attı

“Ben,
illaki forvet demedim. Ofansa dönük orta saha da olabilir. Ayrıca şu
dönemde iyi birini bulmak zor. Takip ettiğimiz isimlerle ilgili
başkanımız veya sportif direktörümüz bilgi verir.” Skor 1-1 olmuş
gözüküyordu. Camiada ise bu soğuk savaşın, Fenerbahçe’ye sekte vurmasının endişesi yaşanıyordu.

Daum-Aykut Kocaman Savaşı kızıştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KüçükLer Ama AşkLarı KOCAMAN...
» Daum'un işi zorlaştı
» Daum'un yerli listesi!
» ''Ne Daum ne de Aziz Yıldırım kalacak''
» Daum'un Yerine Parreira Geliyor!