hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Haydar'ın ikna mektubu

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Haydar'ın ikna mektubu 2duy3hj

Haydar'ın ikna mektubu Empty
MesajKonu: Haydar'ın ikna mektubu   Haydar'ın ikna mektubu EmptyPaz Ara. 13, 2009 2:48 pm

Menekşe moru gözlüm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] al yanaklım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yıkanmak için. Seni çok arıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] nerede yattığımı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.

Kezban[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben sana aşığım. Eve döndüğün gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince
silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir
misin?

Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]"yiyin
yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep´in tezkeresinde okul
ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?

Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Abidin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ramazan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece
Ramazan ´lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ?a don falan aldım...

Artık yuvana dön[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] asabımı bozma!

Kocan Haydar

Haydar'ın ikna mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası