hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler.

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler. 2duy3hj

Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler. Empty
MesajKonu: Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler.   Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler. EmptyPaz Eyl. 29, 2013 11:48 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Selamın Aleyküm Arkadaşlar.

Uzun Süredir Knight Online ve Euko forumlarında Bir çok Haksız yere Hapise Düştüm Altında Bir çok Konu Açıldığını Okudum ve Size bir tavsiye vermek istiyorum Denemeden Önce Araştırın. Sonra deneyin ve sonucu fark ediceksiniz.

Yöntem: Bilgisayarınızın Masa üstündeki "BAŞLAT" a tıklayın ve "ÇALIŞTIR" sekmesini açın bu sekmenin içine "REGEDİT" ufak yazılarla yazın Önünüze yeni bir sekme gelicektir Sekmenin içinde Üst tarafta bulunan "DÜZENLE" Seçeneğinin içinde "BUL" Seçeneği var o satıra hack , koxp , mxll , aim , bot kelimelerini yazarak bilgisayarınızı taratınız Eminim Bir çok bilgisayarda bu başlıklar altında bir yada daha fazla dosya bulucaktır İşte HACK SHİELD'İN YAKALADIĞI VE HAPİSE DÜŞMENİZE NEDEN OLAN DOSYALAR VE UZANTILAR 

Nasıl temizlerim bunları bilgisayarımdan?

Yapıcağınız İşlem Çok Basit Bu bulunan dosyaların Kaynağı'da Orada yazıyo Denetim masasını açın Program ekle veya kaldır seçeneğini açın Regedit üstünden Hangi programla alakalı olduğunu Görüyorsunuz o programı TAMAMEN kaldırmak için Program ekle veya kaldır seçeneğinden KALDIR Butonunu seçin ve artık böyle bir sorunla karşılaşmayın..

M.Kemal Atatürk: Birşey Birkere olursa Şans'tır 2kere olursa Tesadüf 3kere Olursa İSTİKRAR'DIR .. 
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Knight Online = Usko & Euko Hapise Düşmemeniz için Yapmanız gerekenler.
1 sayfadaki 1 sayfası