hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15)

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
 SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15) 2duy3hj

SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15) Empty
MesajKonu: SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15)    SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15) EmptyPerş. Eyl. 26, 2013 11:32 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önce Baktım SE 3.14 TR'lisi Para İle Satıyorlardı.3.14 İ.in TR Dil Paketi Yaptım.Şimdide Para İle Türkçe Eklentiler Satıyorlardı Bunada El Attım Ve Artık TR Eklentileri Bu Başlık Altında Yayınlayacam.

Bu Paketimizin İçinde Yıne Yenılıkler Yaptık

- Sık Sorulan Soruları (S.S.S) Türkçeleştirdik.

- Kayıt Olurken Hesap Türü Çikmıyordu Düzelttildi.

- Ana Sayfada Yapılan Bazı Bildirimler Çıkmıyordu.Hem Düzeltildi Hem Türkçeleştirildi.

- Arkadaş İlişkileri Hem Düzeltildi Hemde Türkçeleştirildi. (İş Arkadaşi,Özel Kişi,Arkadaşim Vs)

Niye Bunu Buraya Neden Eklemedım Derseniz Burda Sadece TR Dil Paketi Vardı Burda İse Sadece Eklentiler Türkçe Uyumlu Yapıyorum.Ama Bazı Hatalarıda Ve İsteklerıde Beraberınde Yaptik İşte SSS Gibi.Arkadaş Alanları Gibi

Hemen Hemen Butun Türkçe Eklentiler Bu Sayfada Benim Yaptıgım TR Diline Uyumlu Halıne Getirip Burda Bulacaksınız Ara Sıra Burayı Kontrol Etmeyı Unutmayın Asağidaki Listeye Koyacam

Öncelikle Bu Bır Dil Paketidir Yukleyecegınız Dosya İçinde TÜrkçeye Çevrili Eklenti/Eklentilerin Kodları Hazır Olarak Vardir O Yuzden Siz Fazla Birşey Yapmayacaksınız.Sadece Küçük Bir Ayar Yapacaksınız.

Peki Dosyayı Nasıl Yukleyecez.
Öncelikle Dosyayı Indırıyoruz 
Eklentiler Türkçe 1

İndirdiğiniz Dosyayı Rardan Cıkartın

Daha Önce İndiren Arkadaşlar: Dil Ayarlari >> Dil Dosyasi Aktar >> Türkçe Yaptıgınız Dil Adı Seçin >> Bilgisayarınızdan Language_tr.php Aktarın.

Yeni Yükleyecekler: Language Settings >> Create New Language Pack Diyoruz Açilan Menuden

Language Name: Türkçe
Language Code: 2

Language New Pack Butonuna Basın Ardından Yine Aynı Sayfada

İmport Pack From File Basin Gelen Sayfadan New Language Yeri Türkçe Deyin. Ardından Aşagıdakı Gözat Basıp Bilgisayarınızdan Language_tr.php Bulup İmport Edin.
Yükledikten Sonra TR Olmadıysa Sol Üst Köşede Summary Basın Orda Gelen Sayfada Zaten Hemen Göreceksınız English Yazan Yeri Türkçe Yapın Olay Bitmiştir.

Türkçe Uyumlu Eklenti(ler)

İlk Eklentimiz Türkçesi Boyle Oldu Allah Utandırmasın Herkez Güle Güle Kullansın Devamı Gelecek

1.Albüm 3.0.5 ;Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
2.Blog 3.0.6 ;Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
3.Chat 3.0.3 Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
4.Grup 3.0.5 Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
5.Müzik 3.0.4 Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
6.Anket 3.0.4 Artık SE Versiyonlarında Türkçedir
7.Hediye 3.0.1 Artık SE Versiyonlarinda Türkçedir
8.Video 3.0.7 Artık SE Versiyonlarinda Türkçedir

Biri Bizi Durdursun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Yazıyı Komple Okumadanda Bu Eklentiyi Sağlıklı Kuramazsınız 1 2 Dkkanızı Ayırıacaksınız Artık.Biraz Uzun Bı Yazı Oldu Ama Acıklama Yaptık SOrunlarınızı Bu Başalık Altında Bıldırın Yenı Bır Eklentı TÜrkçeye Çevrildiğinde Burdan Duyuracam.O Zaman Kadar Good Luck [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not:İlk Once İlk Bastakı İndirip Kurun TR Kullananlar Bıle Ilk Once Ilk Bastakı Indırıp Kurulacak Sonra Albüm 3.0.5 kurulacak Yoksa Tr Olmaz

Arkadaşlar İlerleyen Günlerde Yeni TR Eklentiler Gelecektir.Yeni Eklentilerden Hemen Haber Alabilmeniz İçin Konu/Konulara Abone Olun.Bu Sayede Forumda Bu Eklentinin Türkçesi Varmı Cıkacak Mı Gıbı Dertlerden Kurtulursunuz Anında Haberınız Olur.Sadece Bu Konu Icın Deyıl Merak Ettıgını Veya Yazdıgınız Yazılara Abone Olun Kı Yardım Edildiğinde Anında Gorursunuz.Şimdi Turkoy Bır Yerde Yazarken Gordum Ordan Esinlendım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önemli Not:Arkadaşlar Bız Yukarda Türkçe Olan EklentileriN Versiyonlari İle Yazdık Ama Yüklediğiniz Eklentinin Butun Versiyonlarında Çalişiyor.

Örnek: Albüm 3.0.5 - 3.0.6 - 3.0.7 Gibi

SocialEngine İçin Türkçe Eklentiler Full ( Versiyonlar 3.13 - 3.14 - 3.15)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pes 2010 Full Sürüm İçin TÜRKÇE YAMA
» Pes 2010 Full Sürüm İçin TÜRKÇE YAMA - Caps İle Birlikte !
» The Sims2 Full Türkçe Yama