hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri!

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
 The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri! 2duy3hj

The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri! Empty
MesajKonu: The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri!    The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri! EmptyÇarş. Eyl. 25, 2013 11:47 pm

The Battle For Middle-Earth 2 oyununu daha zevkli hale getirecek bir paylaşım sunmak istiyorum.
Biliyorsunuz bilgisayara karşı oynadığınızda, bir avuç ordu ile oyunun pek bir keyfi olmuyor.Zaten az olan asker limitini arttırabilmek için her yere ev dikmek zorunda kalıyorsunuz.Her askerden dilediğiniz kadar çıkartma şansınız da olmuyor, birkaç tabur atlı asker de gözünüze hitap etmiyor elbette.

Oyunu daha keyifli hale getirebilmek için, basit bir programla oyunun ''ini'' isimli dosyasında bazı oynamalar yaptım ve oyunun düzeninde bir takım değişiklikler yaptım.(Uğraşmak isteyenler için programın adı: Final Big Editor
 Değişiklikler hakkında aklımda kaldığı kadar bilgiler vereyim.:

Genel Değişiklikler:

-Başlangıç puanı 10 olarak arttırıldı.
-Binalar daha kısa sürede kuruluyor.
-Yüzük kahramanlarının vuruş gücü, sağlığı arttırıldı. Büyü kullanma süreleri düşürüldü.
-Para derdi yok bir tane ev diktiğiniz zaman 100.000 altın veriyor.
-Asker sınırı yok , ve askerler çok kısa sürede çıkıyor.Düşmanlar daha kalabalık orduyla geliyorlar ve oyun daha zevkli oluyor.(Büyük canavarlar, mancınıklar ve merdivenler hariç.)
-Askerlerin vuruş,savunma güçleri ve sağlıklarıyla oynamalar yaptım.Elimden geldiğince dengelemeye çalıştım.
-Kahramanların sağlığı, vuruş gücü ve geliştirmeleri arttırıldı.
-Okçu kahramanın menzili ve ok atma hızı arttırıldı.
-Kahraman geliştirme puanları sınırsız oldu.(Health-Armor-Vision-Power hepsini max yapabilirsiniz.)
-Sauron'un parmağındaki yüzüğe parlama efekti eklendi.

Irklardaki Değişiklikler:

-Elf'lerin okçularının atakları güçlendi.Atlılar , kılıçlılar , mızraklılar normal.Elflerin kalesinden Gandalf , Gimli , Aragorn da çıkabiliyor artık.(Bir de kendi zevkime göre Sauron'u da ekledim ama kullanıp kullanmamak size kalmış)
-Men'lerin atlıları (Rohirrim) oldukça güçlendi.Sağlıkları arttı.Okçuları normal , mızraklıları da biraz güçlendi.Kalesinden çıkan Herolar aynı kaldı.
-Dwarves'de pek bir değişiklik yapmadım.Askerlerin tümünün savunmaları ve sağlıklarını biraz arttırdım.
-Goblins'de de pek bir değişiklik yok yalnızca Trolleri sınırsız sayıda ve kısa sürede çıkartabiliyor.
-Mordor, en köklü değişiklikleri bunda yaptım.Kaleden Balrog çıkabiliyor.Ve 3 tane olan Fealbest sayısını 12-13 tane yaptım , nazgul sayısını da 9-10 taneye çıkarttım.Mordor yaya orduları çok dandikti hemen ölüyordu onları biraz düzelttim.Trolleri çok sağlam yaptım çıkma sürelerini de kısalttım.Mancınıklar da aynı şekilde.Bir gelişte 50-60 trolle geliyorlar
-Isengard'ı da genel olarak değiştirdim.Ordularının güçlerini yükseltim.

Ayrıca kaleden kahraman çıkartırken Sauron, Aragorn, Gandalf veya 12-13 FealBest aynı anda görünmez. Bu bahsettiklerim görünmüyorsa, bunun sebebi; oyunun tüm karakterlerin listesini o ekranda gösterememesi...
Önce kalenizde görünen karakterleri çıkartın, onlardan boşalan dairesel bölgeye diğer kahraman gelecektir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkartın.
İçerisinde ''ini'' isminde bir dosya olacak onu oyunun kurulu olduğu yere atın.
Değiştirip değiştirmek istemediğinizi soracak.Değiştir deyin.

ÖNEMLİ: Dosyayı oyunun içine atmadan önce, sizdeki aynı isimli dosyanın yedeğini alın.Eğer oyun hata verirse veya siz eski haliyle oynamak isterseniz tekrar değiştirirsiniz.
Ayrıca oyuna güncelleme yapmamış olmanız gerekmektedir.

Yapmamı istediğiniz değişiklikler, yenilenmesini istediğiniz linkler veya unuttuğum başka şeyler varsa burdan bildirin düzelteyim.

The Battle For Middle-Earth 2 Sınırsız para ve ordu, daha keyifli oyun için İçeri!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NFS Underground 2'de Sınırsız Para ve 600 km/h'ye Ulaşmak İstermisin ?
» NFS Underground 2'de Sınırsız Para ve 600 km/h'ye Ulaşmak İstermisin ?
» +9lar npclerde oyun kasma para çok kolay
» Pc ye Çok Bakanlar Sağlığınız İçin İçeri
» Pc ye Çok Bakanlar Sağlığınız İçin İçeri