hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Gökyüzünden Gelen Garip Sesler

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Gökyüzünden Gelen Garip Sesler 2duy3hj

Gökyüzünden Gelen Garip Sesler Empty
MesajKonu: Gökyüzünden Gelen Garip Sesler   Gökyüzünden Gelen Garip Sesler EmptySalı Eyl. 25, 2012 1:03 pm

2012 yılı başladığından beri dünya çapınca garip ses kayıtları çoğalıyor.Youtubeye onlarca videolar atılıyor.Sesler belli bir frekans ile ve ritimle duyuluyor ve kayıt edilebiliyor.Aşağıdaki videodaki bazı ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.Aşağıdaki video haricinde diğer videolarada göz atmak isterseniz youtube'a "Strange Sounds" yazarak arattırmanız yeterli olacaktır.
Not:Video başlangıcındaki resim illuminati karşıtlığını temsil eden bir resimdir.Videoyu hazırlayanların illuminati ile herhangi bir ilgisi yoktur.

Kendim duymasam bu sesleri sahte video bunlar diyip geçerdim.Fakat kendimde duyduğum için öyle bir şansım yok.Bu ses kayıtları genellikle şehir yerleşimlerinin dışında sessiz olan yerlerde net olarak duyulabilmesi.
Dünyanın bir çok yerinde bu sesin aynı şekilde duyulması olayı dahada ilginç kılıyor.

Karabük'te oturuyorum ve bu sesleri bizzat bende duydum.İlk başta heyecanlanmıştım sesler gerçekten çok korkutucuydu,fakat çokta net duyulamıyordu. yer sallanır gibi oldu.Oturduğum yerde Demir çelik fabrikaları var o yüzden sesi fazla önemsemeyip oradan kaynaklanan bir ses olduğunu düşünüp önemsememiştim.Daha sonradan bu ses kayıtlarına ulaşınca bu işin içinde bir gariplik olduğunu anladım ve benim duyduğum sesle aynı olduğunu görünce çok şaşırdım gerçekten.
Bu sesin kaynağı hakkında kimse hiç birşey söyleyebilmiş değil. Bu tip bir sesin büyük titreşimler sonucu hava moleküllerinin titreşimleri ile duyulabileceği söyleniyor.Anca böyle bir titreşimi yapabilecek bir etki tesbit edilemiyormuş.
Araştırmalarıma göre türkiyede'de bir çok yerde aynı sesler duyulmuş.Örneğin İstanbul,Bodrum,Aydın,Bilecik,Kıbrıs.

Bu sesler'e H.A.A.R.P 'ın sebeb olduğuda varsayımlar arasında.

2012 hakkında bir çok makaleler yazıldı,filmler çekildi bir çok iddialar ortaya atıldı.Bu seslerin 2012 ilede alakası olabilir.Özellikle gizli örgütlerle.

Gökyüzünden Gelen Garip Sesler
1 sayfadaki 1 sayfası