hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011 2duy3hj

Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011 Empty
MesajKonu: Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011   Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 4:01 pm

Türkiye Güncelemesi Avrupa birlgine Üye yapılmıstır Evet arkadaslar türkiyeyi avrupa birligi üyesi yaptım ve avrupa birligi üyesi olan ülkeler tam olarak kaydedildi ve bu sayede o ülkenin oyuncuları türkiyede yabancı sınırlamasına takılmadan oynamaktadır keyfini cıkarın sınırsız bicimde
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Kıbrıs
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Almanya
Yunanistan
Macaristan
İrlanda
İtalya
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Malta
Hollanda
Polonya
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
İspanya
İsveç
İngiltere

Yukarıdaki verdigim ülkelerin oyuncularını türkiyede yabancı sınırlamasına takılmadan oynata bilirsiniz oyun cidden daha zevkli oldu genc oyuncuları yetiştire biliyorsunuz buda size ilerde cok iyi paralar kazandırıyor
11.1.0 uyumludur
11.1.1 Uyumludur
Herkese iyi oyunlar iste linkler
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2011 11.1.2 Gnceleme.rar
Not 11.1.2 yazdım ismine kafanız karısmasın sakın resmi yama degildir ölesine bi ad koydum iste C ra ck vs gerekmez
Not dosyanını atılacagı yer C:\Users\xxxx\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data
Not :ALEX 2. vatandaslık olarak türkiye eklenmistir
Not: Kayıtlı oyunda calısmaz ve editör data diye bir klasör yoksa siz kendiniz acınız + olarak yeni oyun dediginizde gelen kücük pencerede alt kısımda editör dosya diye bi secenek var orayı click liyosunuz ve oyuna baslıyosunuz
Yorumlarınızı bekliyorum İyi Fmler

Türkiye Güncellemesi | AB'ye üye yapıldı, yabancı sınırlaması yok FM 2011
1 sayfadaki 1 sayfası