hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu)

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu) 2duy3hj

Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu) Empty
MesajKonu: Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu)   Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu) EmptyPtsi Ekim 18, 2010 1:52 pm

Günümüzde kızlardan korkan ,,onlardan çekinen,,dalga konusu olurum diye onlara yaklaşmayan erkekler var.Kendini çirkin ve berbat bulan,,bu yüzden ezilen kişiler var..Ben bu güne kadar bu işler den birşey öğrendiysem,,en bariz ve açık olanı da,,kızların tipe değil insanın içine baktığıdır.Tip ve yakışıklılık sadece bir kızla tanışırken işe yarar.Kızlardan korkmayın çekinmeyin..Unutmayın ki onlarda insan.Kızlar seni yemez veya dalga geçmezler..Utanmana gerek yok..Kendine güven..Herşeyin sonunu düşünerek hareket etme..Bırak ne olursa olsun..He en başlarda utanırsın ama sen çalışıp çabaladıkça deneyim kazandıkça çok daha kolay olacak herşey..Yapman gereken arkadaşlarınla takılmak,,kalabalık yerlere gitmek,,mesela biryerden alışveriş yapmak vsvs..
Şimdi sana yapman gereken bazı şeyler söyleyeceğim ve bazı taktikler vereceğim..

Fiziki olarak;;

1-Bakımlı olman gerek yani sabah evden çıkmadan dişlerini fırçala,saçlarını yap,deodorant sık,temiz giyinmeye çalış.Ayakkabıların temiz olsun.
2-Her sabah aynaya bak ve kendine güven ver.Ayna karşısına geç ve duruşunu düzelt,dik yürü,ölü gibi sürünme.Kendine bak ve kendine,,''Bu gün havamdayım,,kormayacağım,,herşey güzel olacak,,kızlara takılacağım,,iyi görünüyorum''gibi şeyler söyle..

Tamam bunları hallettin dışardasın;;

Özgüvenini arttırmak için çeşitli sosyal aktivitelere katılabilirsin veya arkadaşlarınla gezebilirsin.En basitinden bir dükkana girip veya güzel bir kızın yanına gidip saati sorabilirsin veya küçük iltifatlar edebilirsin.''Pardon saati öğrenebilir miyim--saat kaç acaba veya saç rengin çok güzelmiş--yüzüğün çok güzelmiş''gibi şeyler..

Mesela bir ortama gittiniz;;

Kafe,bar,disco,mcdonalds,burger king,veya alışveriş merkezi.Biryerde oturdunuz konuşuyorsunuz falan.Bir kız gördün etkilendin işte kıza baktın.O da sana baktı diyelim..O sana bakınca 1-2 saniye bak sonra gözlerini kaçır.Bunu birkaç kere yap sonrasında 5-6 saniye kitlen kızın gözüne.Bu sefer o kaçıracaktır.Ya da mağzanın birinde bir kız gördün kitaplara bakıyor yanına gidip''Kitap okumayı sever misin''gibi sorular sorabilirsin..Şanslı günündesin ki kız aradığı kitabın ismini söyledi arkadaşına veya bir çalışana,,hızlı davranıp kitabı bul ve ''Pardon,,buna mı bakmıştınız diyerek onları şaşırt.Hem dikkat çekmiş de olursun..Sonra evet der kitabı uzatırsın,,alır.Elini uzat ''Ben Ahmet''de mesela.O da ''Ben de Aslı''deyip tokalaşacaktır..Tokalaşırken ''Memnun oldum''deyin..Büyük ihtimalle''Bende''der ve eğer size bakarak gülümserse veya elinizi tuttuğunda yanakları kızarıyorsa bir etkileşim var demektir..Sonra birşeyler içmeye davet edin..''Sen de uygunsan biryerde birşeyler içmek ister misin??'' gibisinden bir teklif olabilir mesela..Aynı şekilde bunu daha başka yerlerde de kullanabilirsiniz....

Okuldasın;;

Okulda ortam tanıdık olduğu için herşey çok daha kolaydır.Sınıfta bir kız var diyelim muhabbetinin olmadığı,,yine aynı taktiği kullanarak kızın bize bakmasını sağlıyoruz.Ya da bakması için bekliyoruz.Bu arada biz kıza bakıyoruz ama aç gibi bakmayın arada bir..Baktınız umut yok gidip kalem falan isteyin silginizi bacağına atın falan sonra şaşırmış gibi yapıp pardon diyin
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Neyse bir şekilde kızın dikkatini çektik ve bize baktı..İlk bakışında gözlerine kitlenin.2-3 saniye sonra çekecektir gözlerini..Utanır büyük ihtimalle..Sonrasında bu kız size bakmadan edemez büyük ihtimalle.Siz de ona bakacaksınız ve gözleriniz kesiştiği anda gözlerinizi kaçıracaksınız.Kaçan kovalanır olacak yani..Teneffüste yanına gidip tanışabilirsiniz..Mesela yanına gidip merhaba deyin..O da merhaba der..Cesaretinizi toplayabildiyseniz yanına oturun.(sıralar 2 liyse tabii)
Napıyorsun deyin.Resim çiziyorum diyecektir mesela..Çok güzel olmuş deyin iltifat edin falan..Hoşuna gidecektir..Sonra ''Ben Ahmet''deyin..O da sizinle tanışacaktır gerisini siz halledersiniz zaten..

Bir kıza teklif etmek,,açılmak veya numarasını istemek;;

İşte işin can alıcı noktasına geldik....
Bu işin 2 yolu vardır.

1-Sonucu bilerek veya tahmin ederek yapmak,
2-Ya Allah deyip teklifi basmak ve cesareti sonuna kadar kullanmak.

Bir kıza 1. yolla çıkma teklifi ederken veya açılırken önemli olan 4 şey vardır..

1-Manevi Hazırlık Ve Ruh Hali
2-Kişisel Bakım
3-Ortam,,Yer
4-Plan Ve Program

1-Kendinizi alınabilinecek en kötü ve en iyi cevaplara hazırlamalısınız.''ben bu kıza çıkma teklifi edeceğim ama nasıl cevaplar alabilirim??Acaba ne der''gibi soruları kendinize sormalısınız..Bu soruların cevabını kızla olan anı ve muhabbetlerinizden çıkarıp,,tahmin edilen sonuca göre kendinizi motive etmelisiniz..

2-Bu kızla olan her buluşmanızda dikkat etmeniz gereken birşey..Dişlerinizi fırçalayın,,duş alın,,saçlarınızı yapın,,iyi giyinmeye çalışın çocuksu olamayın,,parfüm veya deodorant kullanın..Eminim ki kızın karşısına temiz ve elinizden geldiği kadar yakışıklı çıkarsanız bu size bir artı kazandıracaktır..Hem siz kendinize olan güveninizi arttırmış olursunuz hem de kız yanında böyle bir erkek olduğu için kendini değerli hisseder ki kızlar kendini değerli hissettiren erkeklere bayılırlar..

3-Ortam ve yer bu konularda gerçekten çok ama çok önemlidir.Kızı ***ürdüğünüz ortam mümkünse bir kafe olsun.Çok kalabalık olmasın..Sinema gibi karanlık yerler olmasın..Kızın sıkılmayacağı ve düzgün biryer olsun..Serserilerin takıldığı yerler olmasın..Dumanaltı falan olmasın..Güzel bir kafeye gidin ve işi halledin..

4-Planlı ve programlı olun.Mümkünse kızı evinden alın kızı almaya veya buluşacaksanız buluşmaya geç kalmayın.Neler diyeceğinizi ve konuya nasıl gireceğinizi önceden belirleyin.Ayna karşısında çalışmalar yapın(bu size kalmış tabii
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )Kız sizi reddederse neler yapacağınızı nasıl konuşacağınızı falan ayarlayın..

Bir kıza 2. yola açılırken veya çıkma teklifi ederken yapılacak tek bir şey vardır..

Kızla yan yana oturuyorsunuz ve artık çıkma teklifi edeceksiniz diyelim..Yapmanız gereken tek şey cesaretinizi toplamak ve sonunuzu düşünmemek yani evet cevabını kabul edip hayır cevabını sallamamak..''Başka kız mı yok'' demek..Cesaretinizi toplayın ve bir anda basın teklifi..

Okuldayken kıza çıkma teklifi etmek veya açılmak;;
Bu olayı okulda yapmak istiyorsanız;;

Kıza okulda teklif etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey kızın yanına gidip,,
''Naber nasılsın'' muhabbetini açmak..Kızla konuştuktan sonra herhangi bir sessizlik anında,,(Kızın adı Derya olsun)''Derya,,ben,,ben seni seviyorum,,benimle çıkar mısın??''demek olsun..
Eğer kız sürekli arkadaşlarıyla takılan biriyse ve onlardan hiç ayrılmıyorsa,,cesaretini toplayıp onların yanına gideceksin ve,,''Merhaba''diyeceksin..Onlar da ''Merhaba'' diyeceklerdir..Sonra ''Hanımlar izninizle,,Derya biraz konuşabilir miyiz??''deyin..Sonra kızı koridora veya bahçeye ***ürüp,,(Gideceğiniz yer çok kalabalık olmasın kız kendini baskıda hisseder)çıkma teklifinizi edin..Yapmanız gereken şey bu kadar..Sonunuzu düşünmeyin..
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kızdan numarasını istemek;;

Bir kızla tanıştınız konuştunuz ve artık numarasını isteyeceksiniz..Yapmanız gereken şey şu;;
Kızın adı Derya olsun mesela..

''Derya,, numaranı alabilir miyim??''
''Cep telefonun var mı??''--''(Derya)Evet var''--''Numaranı alabilir miyim??''

Bu kadar..Yapmanız gereken şey sadece budur..
Korkmayın kız sizi yemez....

Başka şehirden kızla çıkıyorum;;

Ben kişisel fikrimi yazayım ki,,''Gözden ırak olan,,gönülden de ırak olur..''
Yani bence bu aşk saçma..Sen kızla çıkıyorsun orası tamam da sen o kızın elinden utup gezemiyorsan,,gözlerine bakamıyorsan,,elini omzuna,,beline atamıyorsan,,saçlarını okşayamıyorsan,,sarılıp,öpüp koklayamıyorsan,,birlikte ağlayıp birlikte gülemiyorsan,,kalbini hissedemiyorsan öyle sevgilinin ne anlamı var??Öyle aşkın ne anlamı var??Bana göre gereksiz ve saçma..Hem kız senden uzaktaysa ona tam güvenemezsin senle çıkıyorum der ama başkasıyla birlikte olur..Yani bu işler uzaktan olmaz..Üzülürsünüz benden söylemesi..Ama eğer ikinizinde yaşı 18-25 arasındaysa iş biraz daha ciddi olabilir..Birbirinizi seviyorsanız nişan söz gibi şeyler olabilir veya üniversiteyi aynı şehirde okuma olabilir..Hem bu şekilde aileler de karışamaz..

Kanka dediğim kıza aşık oldum şimdi ne yapıcam;;

Bu günlerde buna benzer birçok konu gördüm ve bu konuya da değinmek istedim.Bu bir çok erkeğin korkulu rüyasıdır..Kıza açılma kısmı yani..Bu işin net olarak 2 yönü vardır..

1-Kıza soğuk davranıp teklif anını yaratmak;;
Bunu yapmadan önce bilin ki çok canınız yanacak..İşimiz zor..Yapmamız gereken şey kıza ölsek de ondan uzak durmak..Kendimizi hafif hafif ondan soğutmalıyız yani..Bunu yapmak için de sorularını takmayın,,net ve kısa cevaplar verin,,gözlerine bakmamaya çalışın..Konuşmaları kısa kesip uzaklaşın..
Canınız çok acıyacak ve geceleri uyuyamayacaksınız biliyorum ama sabırlı olursak kazanırız..Bir zaman sonra kız size''Bize ne oluyor neden birbirimizden soğuduk''diye soracaktır..İşte anımız bu..Bu an birdaha geri gelmez ve yapmamız gereken teklifi yapmak..Asla sonunuzu düşünmeyin..Beceremezsiniz..
(kızın adı Elif olsun mesela)Burda demeniz gereken şey,,''Elif,,ben seni seviyorum ama sen bana kanka gözüyle bakıyorsun ve benimkisi imkansız bir aşk.Senin yanında olup ta sana aşkım diyememek,,sana sarılamamak,,öpüp koklayamamak canımı çok yakıyor..Ben,,seni çok seviyorum..Şimdi burada sevgilim ol ya da seni birdaha rahatsız etmeyeyim,,ikimiz de üzülmeyelim...''
Burada seni bir daha rahatsız etmeyeyimiiikimiz de üzülmeyelim diyoruz çünki eğer kız sizi redederse ve arkadaş kalmaya devam ederseniz hem siz üzülürsünüz,,hem de o sizin onu sevdiğinizi bile bile yanınızda dolaşarak size acı çektirdiğini bildiği için üzülür....

2-Kıza niyetinizi belli ederek ön hazırlık yaparak açılmak;;
Bu şekilde yapmak issterseniz niyetinizi hafiften belli etmeniz gerekiyor..
Bunun için kızın sık sık gözlerine bakın..Tam gözlerinin içine..öle aşkla bakın ki kız utansın..''Acaba birşeyler mi hissediyor??'' desin kendi kendine..O da size ona göre davranacaktır..Kızla biraz daha yakın olduktan sonra teklifinizi yapabilirsiniz..(adı yine Elif olsun)''Elif,,biliyorum biz senle kardeş gibiyiz ve arkadaşız ama ben arkadaşlıktan öte birşey istiyorum..Ben seni seviyorum,,benimle çıkar mısın??''gayet güzel durumu açıklayacaktır..Umarım işe yarar
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Unutmayın ki şöyle bir artımız var..Kız size karşı çok birşey hissetmiyorsa siz ona açıldığınız zaman içindeki aşk ortaya çıkabilir..Sizle ne kadar yakın olduğunu fark edip anında arkadaşlığı aşka dönüşebilir..Burda kaybedecek birşeyimiz yok yani..
Bir olumlu yön daha var ki,,ben de kızlar gördüm sevdiği çocukla arkadaş,,kanka,,kardeş,,abi ayağına takılan ama aslında aşkından ölen,,kanka dediği çocuğun yanında mutlu takılıp geceleri onun için ağlayan....
Belki o da sizin için böyle düşünüyordur....Asla korkmayın ve bu sözümü unutmayın;;

''Hayatta bir hata yüzünden duyulan pişmanlıklar unutulur ama yapılmayan şeyler için duyulan pişmanlık asla unutulmaz....'' UniqueEagle

Kızı kendime bağlamak istiyorum ama nasıl yapacağım??

Sevgiliniz olan veya açılmayı düşündüğünüz,,aranızda bir etkileşim olan bir kız varsa onu kendinize bağlamak için sizin yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır..Bunun %40ını siz yaparsınız,,gerisi kendiliğinden olmalı..Bunun için;;

Kıza iyi davranmalısınız,,ona güzel mesajlar çekip minik ama mutluluk verici hediyeler almalısınız..Ona tek bir gül alıp verebilirsiniz,,küçük bir papatya veya kocaman peluş bir ayıcık alabilirsiniz..Bu onu hem neşelendirecektir hem de mutlu olacaktır..Kendini değerli hissedecektir ve kızlar değerli olduklarını hissettiklerinde çok mutlu olurlar..Zaten siz bu dediklerimi yaparsanız kız ize kendiliğinden bağlanacaktır..Ama eğer siz bir kızdan hoşlanıyorsanız ve o bunu bilmiyorsa yapacağınız ek bir şey var..İtip-çekme tekniği
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bunu yapmak için kızla 1-2 gün çok yakın olun,,sonra 1 günlüğüne ona çok ilgi göstermeyin..Bu sizi gizemli ve etkilieyici kılacaktır..İşiniz kolaylaşır yani Mama size baştan şunu söyleyeyim ki bu itip-çekme tekniği her kız üzerinde etkili olmaz..Hangi kızlar üzerinde etkili olacağını söylemem için onu tanımam lazım ona da siz karar verin....

Açacak konu bulamıyorum,,yanına gidine ne yapacağım??

Şimdi burası da erkeklerin en çok korktuğu kısımlardan biridir..Kızdan korkmamanız lazım işte olay bu..Utanmamaya çalışın..Yanına gidip ''Naber''diyebilirsiniz,,ne yaptığını sorabilirsiniz okula yeni başlamışsanız okulu beğendin mi diye sorabilirsiniz..Müzikle uğraşıyorsa müzikten,,resimle uğraşıyorsa resimden konuşabilirsiniz..Baktınız hiç bişey bulamadınız,,bu saçıın doğal rengi mi,,neler yapmaktan hoşlanırsın gibi sorular sorun..Zaten bir zaman sonra konu konuyu açacaktır..Siz ilk adımı atın yeter..

Sevdiğim kız kankamın eski sevgilisi;;

Eğer ortada böyle bir durum varsa ve kızla aranızda birşey yoksa,, sadece s,z kızı seviyor,,hoşlanıyorsanız bunu önce kankanızla danışmalısınız..Ben senin eski sevgilinden çok hoşlanıyorum..Kanka senin için de sorun olmazsa ben ona açılmayı düşünüyorum gibisinden birşeyle işi halledebilirsiniz..
Eğer kızla birbirinizi seviyorsanız ama sizin kankanız yüzünden sorun çıkıyorsa yapacağınız şey onu karşınıza alıp konuşmak..Sadece siz ve kankanız konuşun..Kız olmasın..Kız olursa kankanız onay vermez diye düşünüyorum..Sadece siz ikiniz konuşun ve gerçekten kankanızsa onun için büyük bir sorun olmayacaktır zaten..Siz bu işi medeni bir yolla konuşarak çözün derim....

Utangaçlık,Çekingenlik,Kızlara Yaklaşamama (Erkeklerin Ortak Sorunu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Varis erkeklerin de sorunu
» Erkeklerin Göbek Sorunu ve Yapılması Gerekenler
» Gta San Andreas'taki Kızlara nasıl davranmalı
» Genç kızlara uyarı: Epilasyon kanseri tetikliyor
» Aselsan Ürdün Kralı'yla ortak oluyor