hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!  2duy3hj

Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!  Empty
MesajKonu: Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!    Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!  EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 2:10 pm

Evet Arkadaşlar Yol bitmek üzere [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şu anda geriye kalanlar ;

- Duraklar
- Dönüş rampaları
- Merdivenler
- Ortadaki eski hattın kaldırılması

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 1402KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 1244KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 1356KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 1228KB.

V1 Download

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1008x732 ve 586KB.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RAR ŞİFRESİ : grandtheftautoturkey.com

İndireceğiniz RAR'ın içinde resimler mevcuttur. Dönüş Rampaları V1'de yapılacaktır. İzinsiz hiçbir sitede paylaşılamaz. Lütfen Konuyla alakası olmayan ve Provakasyon yaratacak mesajlar yazmaktan kaçının! Hepinize İyi forumlar.

Bugün San andreas oynarken aklıma geldi neden olmasın dedim.Mod'a 15 dk önce başladım. Tam olarak nerede olacağı hakkında size bilgi vereyim. Altta verdiğim harita üzerinde ayrıntılı olarak gösterdim. Şimdilik en uygun alanın burası olduğu kanâtindeyim. Bu mod bittiğinde kalan 3 şehir'ede yapabilirim.

Harita üzerinde bir görünüş :
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1027x854 ve 135KB.

Oyundan Resimler (Devamlı Güncel!)

Dönüş Rampalarından birisi Hazır. Sadece korkulukları eklenecek. Dönüş Rampası tamamen bittiğinde modun %50'si tamamlanmış olacaktır. İyi forumlar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 171KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 167KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 164KB.

Metrobüs bitti. Tam olarak bitti sayılmaz sadece dış kaplamasını çevirdim o kadar. Ayrıca günün belli saatlerinde duraklarda insanlarda olacak. Ancak Cleo dosyası hazır olmadığından araca binemeyecekler.

Resimler biraz kalitesiz kusura bakmayın.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 158KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 136KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 154KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 113KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1026x794 ve 167KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 155KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 135KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 140KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 160KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 150KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 168KB.

TXD Workshop ve Photoshop bilen bir kişi aranıyor.

Bu kişi metrobüs konusunda bana yardım edecek. Eğer ben paintlede kaliteli texture çıkartırım diyen varsa bu konudan bana ulaşırlarsa sevinirim.

Eksiklerimi ve isteklerinizi bu konu altında bildirebilirsiniz.

Beklenen Oldu Gta: San Andreas Metrobüs MOdu V1 BİTTİ!! V2 ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gta San Andreas Türkiye Modu!
»  Grand Theft Auto San Andreas Turkish City Modu
» Metrobüs'e bindiniz mi?
» İstanbul'da Metrobüs'te son fiyat
» ATİDEN BEKLENEN GÜNCELLEME