hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Zihinsel Engelli Çocuklar Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Zihinsel Engelli Çocuklar Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek 2duy3hj

Zihinsel Engelli Çocuklar Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek Empty
MesajKonu: Zihinsel Engelli Çocuklar Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek   Zihinsel Engelli Çocuklar Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek EmptyCuma Eyl. 17, 2010 5:37 pm

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'nın(ziçev) Zihinsel Engelli Çocukların Yaratıcılığını Ortaya Çıkarmak ve Toplumla Kaynaştırılması Amacıyla Kurduğu Zihin Ergo Sum Fotoğraf Atölyesi'nde Eğitim Alan Öğrenciler, Çektikleri Fotoğrafları Sergileyecek.

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı'nın (ZİÇEV) zihinsel engelli çocukların yaratıcılığını ortaya çıkarmak ve toplumla kaynaştırılması amacıyla kurduğu ZİHİN Ergo Sum Fotoğraf Atölyesi'nde eğitim alan öğrenciler, çektikleri fotoğrafları sergileyecek.

ZİÇEV'den yapılan yazılı açıklamaya göre, zihinsel engelli çocuklar, Turizm ve Kültür Bakanlığı'nın "Fotoğraf Çekiyorum' projesi kapsamında Mardin, Şanlıurfa illeri ve çevresinde yaptıkları gezilerde çektikleri fotoğrafları 20-26 Eylül tarihleri arasında Milli Kütüphane Sergi Salonu'nda sergileyecek.

"Fotoğraf Çekiyorum' prosesini ZİÇEV Ankara ve İzmir ZİHİN Ergo Sum Fotoğraf Atölyesi öğrencileri ile Faika Berat Pehlivan, ASFAT ve DASK fotoğraf sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirildiğinin belirtildiği açıklamada, zihinsel engelli çocukların çektikleri fotoğrafları bugüne kadar 13 sergi ile sergiledikleri kaydedildi.

Açıklamada, "Ben Mezopotamya' adlı serginin açılışının 20 Eylül'de yapılacağı ve bir hafta boyunca Milli Kütüphane Sergi Salonu'nda açık kalacağı açıklandı.(ANKA)

(HDY/ÖMR) (Ankara Haber Ajansı)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara'da engelli çalışanlara 3 gün kar izni
» SAVASCI(ZİHİNSEL) KLAVUZU
» ZİHİNSEL SAVAŞÇİ KLAVUZU
» Zihinsel Özür [Çocuk Hastalıkları]
» Zihinsel Savaşcı Nasıl Çok güçlü Yapılır içerde