hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Facebook Tema Değiştir

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Facebook Tema Değiştir  2duy3hj

Facebook Tema Değiştir  Empty
MesajKonu: Facebook Tema Değiştir    Facebook Tema Değiştir  EmptyPaz Eyl. 12, 2010 12:40 am

Facebook Temasını Nasıl Değiştirebilirim ?

Facebook'un klasik görünümünden sıkıldınız mı ? Farklılık mı yaratmak istiyorsunuz ? Normal şartlarda Facebook'un özgün temasını değiştiremezsiniz.Ama Mozilla Firefox'un bize sunduğu nimetler sayesinde bu mümkün.

Öncelikle sizde benim gibi Mozilla Firefox kullananlar arasına katılmalısınız.Bunun için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden Firefox'un son sürümünü indirip kuruyoruz.Daha sonra Facebook'un görünümünü değiştirmeye yarayan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklentisini indirip kuruyoruz.

Firefox'umuzu kapatıp açtıktan sonra, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden sıralanmış temalardan birini gözümüze kestirip tıklıyoruz.(Ben [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] temasını seçtim mesela.)

Daha sonra açılan sayfanın sağındaki "Install with Styles" i tıklıyoruz.Bir pencere çıkageliyor ve Install seçeneğini seçiyoruz.(Preview'i tıklarsanız temanın ön izlemesini görmüş olursunuz.)

Facebook Tema Değiştir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Perfecto Fm 2011 Tema
» FaceBook'mu Twitter mı ? FaceBook
» 5800 XM vb. Modeller İçin Program,Tema,Wallpaper Aklınıza Gelebilecek Herşey
» Football Manager 2011 [ FM 2011 ] - Siyah TEMA! - DARK SKIN!
» Xp Için Vista Tema Indir ( Vista Themes Download), 26 adet (+ orjinal aero teması)