hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla

2 posters
YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla 2duy3hj

Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla Empty
MesajKonu: Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla   Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:45 am

-Bugüne kadar Yetkin Forumdan birçok site açıp hiçkimse gelmediği için kapadınız mı?
-Emek verip yazdığınız yazıları kimse okumuyor mu?
-Hitleriniz çok mu düşük hatta yok mu?

Site açmak çok kolaydır, asıl olan hit almaktır. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki, eğer birazdan size vereceğim sırları uygularsanız siteniz 1 ayda en az 100 üye çekecektir.

KURAL 1: Sıradışı bir isim bulun!
Site adınız asla özenti olmasın. "Google" adını düşünün. Bu arama motoru olmadan önce kim yazardı ki internete google diye birşey? Kimsenin kullanmadığı bir isim en üst sırada görünmenizi sağlayacaktır. Örneğin, kapanan sitem "Enug" gibi bir ad verebilirsiniz. Kısa olmasında da büyük yarar var.

KURAL 2: Google'da hemen yer al!
Google a adresinizi ekledikten sonra eşek sudan gelene kadar beklemek yerine indexlemeyi hızlandırın.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine sitenizi ekledikten sonra, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ile sitenize bot göndererek suni hit alın. Bu sürede mümkün olduğunca çok konu açın. Bu konularda çeşitli resimler ve linkler bulunursa Google'ın daha çok hoşuna gider.

KURAL 3: Forum'unuzu Tanıtın!
Bu en önemli madde! Bazı forumlar, diğer amatör forumlar için "Sitenizi Tanıtın" başlığı altında ücretsiz reklam alırlar. Hergün 10'larca hatta 100'lerce kişinin baktığı bu forumlara mesaj göndererek, çok kısa sürede tanınabilirsiniz. Reklam olacağı için ne yazık ki burada bu siteleri söyleyemiyorum. Google'da arayınız. Reklamınızı yapacak noktaya gelmeden önce sitenizin içeriği yeteri kadar dolu olmalı!

KURAL 4: Tema çok çok önemli!

Ziyaretçiler ilk etapta forumun görünüşüne bakarlar. Ne yazık ki pek çok arkadaş, diğer sitelere özenip modelersiz aynı temaları yapmaya çalışıyorlar. Zaten klasik olan tema hepten eksik oluyor. Hitskin'den aldığınız temaları aynen kullanmak yasak olduğu gibi sitenizin kalitesini doğrudan düşürecektir. Kendinize ait farklı temalar yapın.

KURAL 5: Yavaşlatmaktan kaçının!
Özellikle gereksiz css kodları, mouse ve link efektleri sitenizi yavaşlatacak ve ziyaretçilerinizin anında sayfayı terk etmesine neden olacaktır. Yine bazı arkadaşlar illa ki sitem farklı olsun, ayrıcalıklı gözüksün diye yönlendirme alıyorlar. Zaten Yetkin Forum ücretsiz hizmetiyle orta seviyede hız veriyor. Yönlendirme aldığınızda bu hızı da kaybediyorsunuz.

KURAL 6: Size özel yönler!
Ziyaretçilerinizin sizi sevmesi için mutlaka gözle görülür bir farkınız olması gerekir. Bu sadece içeriğiniz ile değil, yaptıklarınızla olabilecek bir şeydir. Örneğin Sanal Mağaza Bölümü açın. Üyeleriniz mesaj yazarak topladıkları puanlarlarla buradan özel hediyeler alabilsinler. Mesela internet özürlü birine 1.000 puan karşılığı Yetkin Forum'dan ücretsiz site alıp verebilirsiniz : D Yetkin Forum'da size duacı olur : D

KURAL 7: Logo ve slogan!
Sitenizin mutlaka çok özel ve kaliteli bir logosu olsun. Barnerdan bahsetmiyorum. Logo ve banner farklı şeyler bazı arkadaşlar karıştırıyorlar. Logo sizin sembolünüzdür.

Örneğin:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yukarıdaki resim size neyi çağrıştırıyor? Cevap Sony Ericsson olmalı. Sitenizin reklamını yaparken logonuzun olması çok ama çok önemlidir, sizi daha kaliteli gösterir.

Evet kardeşlerim,
Elimden geldiğince size en kısa sürede çok fazla ziyaretçi ve üyeye ulaşmanız için yardımcı olmaya çalıştım. Bu adımları uyguladığınız takdirde başarısız olmanız imkansız. Eğer başka kurallar da olmalı diyorsanız, siz de ekleyebilirsiniz.

Konu anlatımı tamamen bana (bypiso) aittir. Yapacağınız çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.
Tekrar görüşmek üzere...
Hoşçakalın...
ALINTIDIR

En son Futbol tarafından Perş. Tem. 22, 2010 9:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
VoSToK
Banlandı
Banlandı
VoSToK

Giriş Tarihi : 09/05/10
Yer : uşak
Rep Puanı : 10
Rep Gücü : 56

MesajKonu: Geri: Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla   Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:51 am

Ben bunların hepsini yaptım yinede üye gelmiyor Very Happy
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503

MesajKonu: Geri: Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla   Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:54 am

hemen üye getirmez konuyu iyice okuyun hitiniz artacak ve googlede 1.sırada olacaksınız,yavaş yavaş üye gelmeye başlıcak,80 veya daha fazla bot gönderip sitenize konularınızı indexleyecek

Hitiniz Çok Mu Az O Zaman Tıkla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Google Konularınızı İndexlemiyor mu? O Zaman Tıkla
» Kimin Doğum Günü Ne Zaman? Tıkla Öğren..
» Silkroad Online parti ne zaman yararlı ne zaman zararlı (bilgi)
» Asistan Alımları Başladı Tıkla
» 90 doğumluysan neler kaçırdığın tıkla