hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Sibel Can, Side'ye Tatile Gelenlere Unutulmaz Gece Yaşattı

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Sibel Can, Side'ye Tatile Gelenlere Unutulmaz Gece Yaşattı 2duy3hj

Sibel Can, Side'ye Tatile Gelenlere Unutulmaz Gece Yaşattı Empty
MesajKonu: Sibel Can, Side'ye Tatile Gelenlere Unutulmaz Gece Yaşattı   Sibel Can, Side'ye Tatile Gelenlere Unutulmaz Gece Yaşattı EmptySalı Tem. 20, 2010 12:31 pm

Sibel Can, Antalya'nın Manavgat İlçesine Bağlı Side Belediyesi'nin Düzenlediği Geleneksel Sünnet Şöleninde Sahne Aldı. Ünlü Sanatçı Sibel Can, Belediyenin Side Antik Liman Önünde Kurduğu Platformda Yıllardır Dillerden Düşmeyen Şarkılarını Seslendirdi. Sibel Can Konseri Havai Fişek Gösterisinden Sonra Başladı.

Sibel Can, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Belediyesi'nin düzenlediği geleneksel sünnet şöleninde sahne aldı. Ünlü sanatçı Sibel Can, belediyenin Side Antik Liman önünde kurduğu platformda yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.

Sibel Can konseri havai fişek gösterisinden sonra başladı. Dünyaca ünlü turizm beldesi Side'ye tatile gelen yerli ve yabancı turistler Sibel Can konserine yoğun ilgi gösterdi.

Side Belediye Başkanı Abdulkadir Uçar, ünlü ses sanatçısına nazar boncuklu cumhuriyet altını ile bir buket çiçek takdim etti. Başkan Uçar, geleneksel hale getirdikleri sünnet şöleninde, bu sene toplu sünnet için 45 çocuğun bulunduğunu söyledi. Uçar, Sibel Can'ın Türkiye'nin yetiştirdiği ender ses sanatçılarından biri olduğunu belirtti. Uzun süre sahnede kalan Sibel Can, And İçelim, Kanasın, Çantada Keklik, Padişah, Emret Öleyim, Lale Devri, Çakmak Çakmak, Bütün Aşklar Alaturka, Aşkımız İçin, Kandırma, Sakın Sevme Beni ve Benim Adım Aşk şakılarını seslendirdi.

Eski Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, turizm sezonu öncesi yayınladığı talimatla turizm yöreleri, tarihi Ören yerleri ve deniz kaplumbağalarının üreme alanlarına yakın bölgelerde doğaya, canlılara ve tarihi eserlere zarar vermesinden ötürü havai fişek atımını yasaklamıştı. (Cihan Haber Ajansı)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sibel Kekilli
» Ne sıklıkla tatile gidiyorsunuz?
» UNUTULMAZ
» Unutulmaz/07.07.2010/20:00*Atv
» Unutulmaz/14.07.2010/20:00*Atv