hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım

4 posters
YazarMesaj
~©Ήєλя†ŁєSs
Onursal Üye
Onursal Üye
~©Ήєλя†ŁєSs

Giriş Tarihi : 07/05/09
Yer : BurSalı yaK GarDeŞ
Rep Puanı : 654
Rep Gücü : 2974
Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım 2duy3hj

Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım Empty
MesajKonu: Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım   Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım EmptyPaz Nis. 25, 2010 9:00 pm

Old İtem Upgrade

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Level 40 Monster Squad

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önemli değil fakat old itemleri normale çevirmek bizim açımızdan kötü oluyor çünkü oldlarda normalle aynı özellikte ve 3 verip 1 alıyoruz KO bizi gene kandırıyor

NOT: Scrapların 2sininde fiyatları 10k ile 25k arasındadır olaki alacak olursanız 1 2m vermeyin

scraplar monster stone ile girdiğiniz görevden düşüyo

1tanede 1mlik soft stone var onuda old itemleri birleştirdiğimiz npcden alıyorsunuz.

3x old item aynı nitelikde + 50tane scrap of still + 5tane Nest scrap + 1 adet soft stone bunu [jewelry worker] jevel(700,622 kordinatında)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 861x600 ve boyutu 128KB dır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 897x680 ve boyutu 143KB dır.
zekimen
Onursal Üye
Onursal Üye

Giriş Tarihi : 04/09/09
Yer : AdAnA
Rep Puanı : 16012
Rep Gücü : 1000030
Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım 2duy3hj

Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım   Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım EmptyPtsi Nis. 26, 2010 12:28 pm

teşekkürler
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503

MesajKonu: Geri: Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım   Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım EmptyPtsi Nis. 26, 2010 12:30 pm

teşekkürler
~©Ήєλя†ŁєSs
Onursal Üye
Onursal Üye
~©Ήєλя†ŁєSs

Giriş Tarihi : 07/05/09
Yer : BurSalı yaK GarDeŞ
Rep Puanı : 654
Rep Gücü : 2974

MesajKonu: Geri: Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım   Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım EmptyPtsi Nis. 26, 2010 12:46 pm

yorum için teşekkürler
RaziMax
Banlandı
Banlandı
RaziMax

Giriş Tarihi : 27/04/10
Yer : Kastamonu
Rep Puanı : 10
Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım   Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 1:52 pm

Ellerine sağlık

Old İtem Upgrade & level 40 Monster Squad Görewleriyle İlgili Detaylı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  1974 Toplu Upgrade Krowaz Merchant Bot
» İddaa Nasıl Oynanır - Detaylı Anlatım.
» Irk Değiştirme/Nation Transfer Detaylı Resimli Anlatım
» OziMT2 // Yeni Sw // Geniş Anlatım // Level Sınırı 127
» Item Giyilmeme Sorunu Fixleme ve Premium User item