hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Gta Vice City Oyunu Hakkında

3 posters
YazarMesaj
tєςђภ๏ קς
Onursal Üye
Onursal Üye
tєςђภ๏ קς

Giriş Tarihi : 03/03/10
Yer : İST/KARTAL
Rep Puanı : 5562
Rep Gücü : 6015
Gta Vice City Oyunu Hakkında 2duy3hj

Gta Vice City Oyunu Hakkında Empty
MesajKonu: Gta Vice City Oyunu Hakkında   Gta Vice City Oyunu Hakkında EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 8:00 pm

Arkadaşlar ben bu oyunu bitirdim rekorum 1 haftadır okulum olduğundan her zaman oynuyamıyordum ama okuldan geldikten sonra oynuyordum.Oyun güzel ama çok oynayınca insanı bezdiriyo şimdi Gta 4,3 ü oynamak için sabırsızlanıyorum.Bir arkadaşım Gta 4 ün cd sini vericek bende Gta'ü alırım artık Laughing bu oyunun sürümlerini bitirip size anlatmayı düşünüyorum.Bu oyunu hiç oynamamış arkadaşlarada tavsiye ediyorum.

Gelelim Oyun Hakkında Bilgiye:
Arkadaşlar ilk oynuyanlar için bölümler çok zor gelir ama kolaydır.Oyunda Tommy adında bir karakterle oynuyosunuz.Oyunu ilerlettiğiniz zaman diğer yakaya yolla geçe biliyorsunuz ve ortada bir ada var o adadaki konak sizin oluyo orayı elinize geçirebilmeniz için lanceyle birlikte köşkü basıyosunuz sonra konağın sahibinin (adını unuttuğum için konağın sahibi diyorum) yanına gidip onu öldürmeye çalışıyosunuz,onu vurduğunuz zaman konak sizin oluyo ve konakta size birşey yapamıyolar.Bu arada her vergisini topladığınız yerden size para geliyo 1,000 , 3,000 , 5,000 , 8,000 10,000 falan böylece paranızda artmış oluyor.Hergün paranı toplamayı unutma tabi sonra para çoğalmıyo....

bu kadar yeter şimdilik arkadaşlar devamını yarın anlatırım.
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503

MesajKonu: Geri: Gta Vice City Oyunu Hakkında   Gta Vice City Oyunu Hakkında EmptyPerş. Nis. 15, 2010 10:22 am

teşekkürler
[TL]Zorlu
Onursal Üye
Onursal Üye
[TL]Zorlu

Giriş Tarihi : 04/04/10
Yer : IIGeVeZeII
Rep Puanı : 16992
Rep Gücü : 29514

MesajKonu: Geri: Gta Vice City Oyunu Hakkında   Gta Vice City Oyunu Hakkında EmptySalı Nis. 20, 2010 11:30 am

Teşekkürler

Gta Vice City Oyunu Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTA Trabzon City 1 (Vice City)
» GTA VİCE CİTY
» GTA VİCE CİTY TR YAMA
» Gta Vıce City Hileleri
» GTA Vice City Hileler