hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Aşk Ney şimdi Anladım

5 posters
YazarMesaj
STF-U
Yeni Üye
Yeni Üye
STF-U

Giriş Tarihi : 05/02/10
Yer : New York
Rep Puanı : 571
Rep Gücü : 607
Aşk Ney şimdi Anladım 2duy3hj

Aşk Ney şimdi Anladım Empty
MesajKonu: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 5:26 pm

Beyler Bayanlar Aşk Geçici Bir Şey Sanıyordum Ama Aşık Oldum Kıza Deli Oldum Herkese Dalıp Dalaşıyorum Demek Böyle Bişey

Ve Pazartesi Söylicem Herşeyi Kıza Açıkça Dua Edin
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 6:20 pm

en iyisi söle gitsin
zekimen
Onursal Üye
Onursal Üye

Giriş Tarihi : 04/09/09
Yer : AdAnA
Rep Puanı : 16012
Rep Gücü : 1000030

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 6:44 pm

direk söyle ama mektup, kağıtü msn, face filan değil direk söyle ki cesaretli olduğunu görsün ve yüzde 90 evet desin Very Happy [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 6:49 pm

zeki bende birini seviyorum ama cesaretim yok sölemeye sence napim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen anlarsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
zekimen
Onursal Üye
Onursal Üye

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 7:32 pm

Silva demiş ki:
zeki bende birini seviyorum ama cesaretim yok sölemeye sence napim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sen anlarsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Very Happy öncelikle tabiki anlarım kardeşim.Hatta öneride bulinim.öncelikle sevgilisi varmı yokmu öğren sonra gitt yanına açıkça de ki ben senden hoşlanıyorum bunu söylemek istedim de.Ve benimle çıkmayı denermisin de.o da seni tanımam gerek diyecektir büyük ihtimal sende ona bırak sni iyi tanısın sakın ola ki kendinde dğişiklik yapma kızın gözüne girecem diye gözünden çıkma haydi kolay gelsin.

NOT : Çok romantik olma.Tavsiyemdir.Herşey zamanında güzel değilmi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
tєςђภ๏ קς
Onursal Üye
Onursal Üye
tєςђภ๏ קς

Giriş Tarihi : 03/03/10
Yer : İST/KARTAL
Rep Puanı : 5562
Rep Gücü : 6015

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyCuma Mart 26, 2010 11:20 pm

ARKADAŞLAR BEN 3,4 DEFA ÇIKTIM AMA BAZI KİŞİLERE DİKKAT EDİN SANA UMUT VERİR VERİR SONRA PAT DER GİDER ARKADASINDAN ÇOK AĞLARSIN AMA GİDENE DÖN DİYİLMEZ DİMİ BNM 2 SEVGİLİMDE BÖYLE YAPTI UMUT VERDİLER SONRA AYRILDILAR BENDEN SİZE TAVSİYE SEVİCEĞİNİZ KİŞİYİ YAKINDAN TANIYIN VE SONRA AÇILIN ONA AMA BU BENİM DÜŞÜNCEM SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZİ BİLEMEM GENEDE DÜŞÜNÜN DEDİKLERİMİ.
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyC.tesi Mart 27, 2010 9:27 am

zekimen demiş ki:
Silva demiş ki:
öncelikle tabiki anlarım kardeşim.Hatta öneride bulinim.öncelikle sevgilisi varmı yokmu öğren sonra gitt yanına açıkça de ki ben senden hoşlanıyorum bunu söylemek istedim de.Ve benimle çıkmayı denermisin de.o da seni tanımam gerek diyecektir büyük ihtimal sende ona bırak sni iyi tanısın sakın ola ki kendinde dğişiklik yapma kızın gözüne girecem diye gözünden çıkma haydi kolay gelsin.

NOT : Çok romantik olma.Tavsiyemdir.Herşey zamanında güzel değilmi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kız bizim sınıfta
zekimen
Onursal Üye
Onursal Üye

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyC.tesi Mart 27, 2010 12:31 pm

olsun ya seviyonmu seviyon istiyorsa üst kattaki komşu olsun Very Happy
Saqopa
Banlandı
Banlandı

Giriş Tarihi : 27/03/10
Rep Puanı : 133
Rep Gücü : 268

MesajKonu: Geri: Aşk Ney şimdi Anladım   Aşk Ney şimdi Anladım EmptyPaz Mart 28, 2010 2:52 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güzel Di Git seviyorum de dikkat ed başkası kapar oldu bana çunkü diyim

Aşk Ney şimdi Anladım
1 sayfadaki 1 sayfası