hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Ahmet Erhan - Kalıt

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Ahmet Erhan - Kalıt 2duy3hj

Ahmet Erhan - Kalıt Empty
MesajKonu: Ahmet Erhan - Kalıt   Ahmet Erhan - Kalıt EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 8:52 pm

Kalıt

Acım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bir gün boğabilir
Kalırsa bir çığlık benden kardeşler
Koruyun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saklayın onu ne olur.

Her insanın kendince bir tarihi vardır
Bir seyir defteri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ağaca atılan çentik belki
Hani bir gün dönülür de bir şeyler anımsanır.

Kimsesizim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dalsızım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] duraksızım şimdi
Yaşamla aramda çözülmedik ne kaldı?
Bütün köprüler atılmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yollar yokluğa çıkmıştır.

Yaralarımı sağaltacak söz nerde?
Bazı kitapların altı çizili yerlerinde mi?
Şimdi her çizgiye bir kan yolu yürümüştür.

Tanımlara sığmayan sözlerim varsa da
Bir gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendini deşen hançerden öte
Bir şey olmadığım nasılsa anlaşılır.

Şaire ölmek yaraşır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] filiz sürerken şiirleri
Tufanların alıp götürdüğü bu toprakta bitek
Birkaç sözcük mutlak kalacaktır.

Acım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bir gün[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bir gün boğabilir
Kalırsa bir çığlık benden kardeşler
Koruyun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saklayın onu ne olur...

- Ahmet Erhan

Ahmet Erhan - Kalıt
1 sayfadaki 1 sayfası