hukuk.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hukuk,hukuki,adliye,dava,müvekkil,hukuk haberleri,avukat,savcı,hakim,forum

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Sercan kavgası!

YazarMesaj
Jensen
Hukuk Forum
Jensen

Giriş Tarihi : 30/03/09
Yer : İstanbul
Rep Puanı : 14472
Rep Gücü : 6503
Sercan kavgası! 2duy3hj

Sercan kavgası! Empty
MesajKonu: Sercan kavgası!   Sercan kavgası! EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 2:21 pm

Sercan transferinde G.Saray adına ricacı olan Çağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yazıcı'ya hesap sorunca karşılığı çok ağır aldı.
Ünlü İtalyan restoranı Papermoon'daki tüm müşterilerin gözü önünde yaşanan kavgada Yazıcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çağlar'ın boğazını sıktı. Bursa'nın mevcut başkanı ile eski başkan ve
eski devlet bakanı arasında küfürleşmeye kadar giden diyaloglar
yaşandı.
Bursa'nın iki ağır topunu sosyetenin uğrak mekanı
Papermoon'da geçen hafta yumruk yumruğa kavga edecek duruma getiren
kişi Bursaspor'un 20 yaşındaki yıldızı Sercan Yıldırım. Öyle ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile kulübün eski başkanı ve Ekonomiden Sorumlu Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onlarca kişinin önünde ağır biçimde küfürleşiyorlar. Eğer ortak arkadaşları araya girmese[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yazıcı'nın Çağlar'a ağır hasar vermesi işten bile değil. Gelin bu heyecanlı hikâyenin öncesine ve sonrasına bakalım.
ÇAĞLAR[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] POLAT'IN GÖNÜLLÜ ARACISI

Hikayenin başlangıcı 22 Ocak cuma günü öğleden sonrasına dayanıyor.
Kasımpaşa-Bursa maçı yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edilmiş. Aynı
akşam 19.00'da Ali Sami Yen'de G.Saray-G.Antep maçı var. Maç öncesi
G.Saray Başkanı Adnan Polat[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yönetici Murat Yalçındağ[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] işadamı Samim Baki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
federasyon asbaşkanı Levent Kızıl Papermoon restoranının bahçesinde
lapa lapa yağan kara karşı viski-puro keyfi yapıyorlar. Kasımpaşa-Bursa
maçından çıkan Cavit Çağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanında yakın arkadaşı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] işadamı Hasan Şer ve G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl ile restorana geliyorlar.
BEN SAT DEDİM Mİ SATACAKSIN'
Masa birden büyüyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konu tabii ki futbol. Adnan Polat[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Çağlar'a Sercan'ı almayı çok istiyoruz ama İbrahim Yazıcı nuh diyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
peygamber demiyor şeklinde dert yanıyor. Çağlar Satmamak ne demek? Kaç
para verdiniz en son? diye soruyor. Aldığı yanıt 6 milyon Euro artı 3
futbolcu. Ama Yazıcı 12 milyon Euro'dan 1 kuruş aşağıya inmiyor oluyor.
Çağlar bu sefer iddialı biçimde Kardeşim Bursa'da ben ne dersem o olur.
Ben 'sat' dersem satar diye iddialı biçimde konuya giriyor. Nitekim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
o konuşmanın ardından Yazıcı'yı telefonla arayıp Bu parayı başka zaman
bulamazsın. Kulübün o kadar borcu var. G.Saray'a satın gitsin diye
ısrar ediyor. Yazıcı ise Olmaz başkan. Ben camiaya söz verdim. Takım da
iyi durumda. Söz verdiğim paranın altına satarsam Bursaspor
taraftarının yüzüne bakamam diye diretiyor. Bu konuşma ikili arasındaki
iplerin gerilmesine sebep oluyor. Sonuçta Çağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'ağır abi' olarak devreye girmesine rağmen sözünü yediğini düşünüyor.
İkinci raund ise 29 Ocak Cuma gecesi yaşanıyor. Yer[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yine Papermoon. İbrahim Yazıcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] işadamları Hasan Şer[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mustafa Kefeli ve Faruk Pala ile akşam yemeği yiyor. O sırada Çağlar da
oraya geliyor. Doğal olarak masaya uğruyor. Konu yeniden Sercan'a
geliyor. Ve ortam hararetleniyor. İşte görgü şahitlerinin ağzından o
gece:
ÇAĞLAR: Bana bak İbrahim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sercan meselesinde beni ilk araya sokan sensin. Bursaspor fazla para kazansın diye devreye girdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 5.5 milyon Euro'luk ilk teklifi 6 milyon Euro+3 oyuncuya kadar çıkardım. Daha ne istiyorsun?
YAZICI: Başkan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
durumlar değişti. Artık Sercan'ı satmıyorum. İstediğim 12 milyon
Euro'yu vermiyorlar. Hem sen ne hakla sağda-solda benimle ilgili 'Asarım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] keserim' diye konuşuyorsun. Sana yakışmıyor.
(Sesler artık yükselmeye başlıyor.)
ÇAĞLAR: Sana
mı soracağım ne konuşacağımı. Sercan'ı satmamakla hata ediyorsun. Tabii
Recep Altepe'nin (Bursa Belediye Başkanı) yaptığı kampanyaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Digitürk'ten gelecek paraya güveniyorsun. Kahramanlık yapıyorsun.
YAZICI: Sesini
yükseltme. Canım ne isterse yaparım. Sonra sen kim olarak böyle
konuşuyorsun? Bursa'nın başkanı benim. Biz senin esaretin altında
değiliz.
ÇAĞLAR: Bursa benden sorulur. Hırsızsınız hepiniz. Yarın Divan'da hesap soracağım.
(İşte bu noktada Yazıcı çileden çıkıyor. Sen kimsin ulan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benimle böyle konuşuyorsun? diye ayağa kalkıyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Çağlar'ın boğazını sıkıyor. Hasan Şer güçbela ikiliyi ayırıyor. Yazıcı hırsını alamıyor.)
YAZICI: Asıl hırsız sensin be[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Türkiye'yi soydun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] doymadın.
ÇAĞLAR: Seni Divan Kurulu'na verip rezil edeceğim. Bursaspor'dan atacağım.
YAZICI: Elinden geleni ardına koyma o... çocuğu! G..n yiyorsa yarın Divan'a da gel[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bakalım ne yapacaksın?

Cavit Çağlar: Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] münakaşa ettik
Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] münakaşa ettik. Ama sebep Sercan değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İbrahim Yazıcı'nın Bursaspor'a yaptığı bağışı geri almak istemesidir.
Buna karşı çıktım. Sercan konusunu Kasımpaşa maçında kapattım ben.
Sercan'ın transferiyle ilgili Adnan Polat'la konuşmamı ve fiyatın
arttırılmasını sağlamamı Yazıcı istedi. Ben de Bursaspor'un fazla para
kazanması için devreye girdim. Bunlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bursaspor'a verdikleri parayı geri almak için yönetimde karar almışlar. 12 yönetici imza vermiş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
4 kişi vermemiş. Ben de 'Yaptığınız etik değil. O zaman eski
yöneticiler de paralarını alsın. Bugüne kadar yanındaydım. Artık
olamam. Yarın Divan Kurulu var[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sorarlarsa rezil oluruz' dedim. Münakaşa böyle çıktı.
İbrahim: Çağlar konuyu saptırıyor
Çağlar konuyu saptırıyor. Kasımpaşa maçından sonra ben Sercan işini
kapattım' diyor. Sonra Papermoon'da Adnan Polat'ın yanına gidiyor.
Polat 'İbrahim Yazıcı bize Sercan'ı vermiyor' deyince 'Bursa'da ben ne
dersem o olur' cevabını veriyor. Polat da 'Yap bu işi o zaman'diyor.
Bunun üzerine Çağlar beni telefonla aradı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sercan'ı kesinlikle satmayacağımı tekrarladım. Çağlar zor durumda kalıp hırçınlaşıyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
arkamdan benimle ilgili ileri-geri konuşuyor. Bu arada Adnan Polat'ı
aradım ve aynen şu yanıtı aldım: Valla başkanım biz birşey demedik.
Çağlar bize geldi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
'Ben Sercan işini hallederim' dedi. Sonra cuma akşamı Papermoon'da
karşılaştık. Oradaki kavga da Sercan'ı satmadığım için çıktı.
GAZETECİ DÖVEN BAŞKAN
Sercan Yıldırım'ın G.Saray'a transferiyle ilgili olarak eski Bakan
Cavit Çağlar ile Papermoon'da kavga eden ve Çağlar'ın boğazını sıkan
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
13 Ekim 2009 tarihinde Habertürk Gazetesi muhabiri Erhan Telli'yi de
tokatlamıştı. O olayın da çok ilginç detayları vardı. Telli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
13 Ekim'deki haberinde Yazıcı'yı kaynak göstererek Terim'in
federasyonla ilgili şikayetlerini yazmıştı. Haber çıktıktan sonra Terim
Yazıcı'ya sitemde bulunmuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunun üzerine sinirlenen Yazıcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] korumasının eşliğinde Bursa Atatürk Stadı'nda sıkıştırdığı Telli'yi tokatlamıştı. Yazıcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olay sonrası Lig TV'ye çıkarak Ben böyle bir şey yapmadım demişti. Erhan Telli'nin bu konuda açtığı dava hâlâ sürüyor.[/size][/b]

Sercan kavgası!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sercan Yıldırım Resimleri
» Facebook kavgası
» 'Sercan'ın fiyatı 20 milyona çıkar'
» Kız kaçırma kavgası 3 ölü, 5 yaralı
» Yuan kavgası Nobel'li ekonomiste 'Aptal' dedirtti